Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
19 720 zł
Umowa zawarta
14 lipca 2025
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup usług w zakresie przeglądów, wzorcowania i legalizacji sprzętu laboratoryjnego, którego użytkownikiem jest Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej w Krakowie

Zamawiający 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Rząska, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup usług w zakresie przeglądów, wzorcowania i legalizacji sprzętu laboratoryjnego,…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość umowy: 19 720 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: 35 Wojskowy Oddział GospodarczyRząska, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 14 sierpnia 2025
Wartość umowy
19 720 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Cheminst sp. z o.o. (Szczodre).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 19 720,34 zł (umowę zawarto 14 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 121506645

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krakowska 1

1.5.2.)Miejscowość

Rząska

1.5.3.)Kod pocztowy

30-199

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

35wog.sekretariat@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://35wog.wp.mil.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka Budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup usług w zakresie przeglądów, wzorcowania i legalizacji sprzętu laboratoryjnego, którego użytkownikiem jest Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej w Krakowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ebc52a5d-37a1-44a8-afbd-6e708b92d1ba

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00375631

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00262357

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

30 MED 25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

72814,12 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądu technicznego autoklawów firmy Fedegari

4.5.3.)Główny kod CPV

71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

4.5.5.)Wartość części

20125,41 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wzorcowania zestawów konduktometrycznych, czujników, elektrod, konduktometrów pH-metrów

4.5.3.)Główny kod CPV

50433000-9 - Usługi kalibracyjne

4.5.5.)Wartość części

2091,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wzorcowanie sprzętu laboratoryjnego

4.5.3.)Główny kod CPV

50433000-9 - Usługi kalibracyjne

4.5.5.)Wartość części

15475,86 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wzorcowania mierników PE

4.5.3.)Główny kod CPV

50433000-9 - Usługi kalibracyjne

4.5.5.)Wartość części

1377,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wzorcowania mierników PE

4.5.3.)Główny kod CPV

50433000-9 - Usługi kalibracyjne

4.5.5.)Wartość części

50491,5 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19720,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19720,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19720,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Cheminst sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8961618633

7.3.3)Ulica

Trzebnicka 7A

7.3.4)Miejscowość

Szczodre

7.3.5)Kod pocztowy

55-095

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

15 %

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19720,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71630000-3Usługi kontroli i nadzoru techniczn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
85 488 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
42 761 zł238 037 zł
Rozstęp międzykwartylowy
195 276 zł
Źródło próbki
CPV 71630000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
42 761 zł
Mediana
85 488 zł
Górny kwartyl
238 037 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

35 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rząska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 19 720 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71630000-3 (Usługi kontroli i nadzoru technicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Cheminst sp. z o.o. (Szczodre). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.