Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
335 479 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa materiałów i artykułów biurowych - część I
    Wartość umowy
    253 021 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa papieru - część II
    Wartość umowy
    82 459 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papieru w 2025 r.

Zamawiający Jednostka Wojskowa nr 3964 (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papieru w 2025 r”, wybierając ofertę wykonawcy Amad Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 335 479 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Jednostka Wojskowa nr 3964Warszawa, Mazowieckieopublikowano 13 sierpnia 2025
Łączna wartość umów
335 479 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Amad Sp. z o.o. za łącznie 335 479,13 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3964

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 017172392

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

gen. Leonarda Skierskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

03-650

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ozjw3964@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ozjw3964.wp.mil.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1130815

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papieru w 2025 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f31763bd-5836-4f73-92a3-c089a80f78d2

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00375426

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00011005/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papieru

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00285563

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

28/2025/Z

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa materiałów i artykułów biurowych - część I

4.5.3.)Główny kod CPV

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.5.5.)Wartość części

253020,61 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa papieru - część II

4.5.3.)Główny kod CPV

30197630-1 - Papier do drukowania

4.5.5.)Wartość części

82813,88 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

253020,61 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

253020,61 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

253020,61 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Amad Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

141279866

7.3.4)Miejscowość

Łomianki

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

253020,61 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

82458,52 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

86813,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

82458,52 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Amad Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

141279866

7.3.4)Miejscowość

Łomianki

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

82458,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30190000-7Różny sprzęt i artykuły biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
287 878 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
158 257 zł408 035 zł
Rozstęp międzykwartylowy
249 777 zł
Źródło próbki
CPV 30190000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
158 257 zł
Mediana
287 878 zł
Górny kwartyl
408 035 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Jednostka Wojskowa nr 3964 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 335 479 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30190000-7 (Różny sprzęt i artykuły biurowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Amad Sp. z o.o. (Łomianki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.