Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
333 850 zł
Umowa zawarta
10 lipca 2025
Okres realizacji
od 10 lipca 2025 do 10 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena70%Możliwość organizacji dostawy awaryjnej (backup) do godziny 13:0020%Transport zamówionej dawki10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i sukcesywna dostawa produktu radiofarmaceutyku 18F-FDG do wykonywania badań PET/CT.

Zamawiający Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i sukcesywna dostawa produktu radiofarmaceutyku 18F-FDG do wykonywania badań PET/CT”, wybierając ofertę wykonawcy VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA. Wartość umowy: 333 850 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
333 850 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA (KRAKÓW), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 333 849,60 zł (umowę zawarto 10 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 10 lipca 2025 r. do 10 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141944750

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Poniatowskiego 26

1.5.2.)Miejscowość

Siedlce

1.5.3.)Kod pocztowy

08-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ozp@szpital.siedlce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

szpital.siedlce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalsiedlce.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/216574

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


spółka z o.o.

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i sukcesywna dostawa produktu radiofarmaceutyku 18F-FDG do wykonywania badań PET/CT.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0a8530b5-e83c-4a40-87bf-2bc454afc4f4

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00374829

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00277797

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FZP.2810.49.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa produktu -radiofarmaceutyku 18F-FDG do wykonywania badań PET/CT.
Zakres obejmuje:
• Dostawy produktu radiofarmaceutyku 18F-FDG w postaci jałowej, gotowej do podania pacjentowi;
• Transport substancji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi przewozu materiałów promieniotwórczych, z wykorzystaniem pojazdów uprzywilejowanych;
• Zapewnienie odpowiedniej jakości produktu potwierdzonej stosowną dokumentacją oraz spełniającej obowiązujące normy i wymagania prawne dotyczące jakości i bezpieczeństwa;
• Realizacja dostaw według określonego harmonogramu – dwie dostawy dziennie;
• Krótki czas dostawy gwarantujący zachowanie aktywności FDG niezbędnej do wykonania badań dla od 4 do 10 pacjentów dziennie;
• Dostawy realizowane bezpośrednio do Zakładu Medycyny Nuklearnej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II Sp. z o.o., ul. Poniatowskiego 26, 08-110 Siedlce;
• Gwarancja aktywności: Aktywność każdej aplikacji radiofarmaceutyku 18F-FDG powinna wynosić minimum 370 MBq w momencie podania (iniekcji). Podania powinny odbywać się w odstępach czasowych nie dłuższych niż 30 minut

4.5.3.)Główny kod CPV

09344000-2 - Izotopy promieniotwórcze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

333849,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

333849,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

333849,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6792854642

7.3.3)Ulica

WIELICKA 265

7.3.4)Miejscowość

KRAKÓW

7.3.5)Kod pocztowy

30-663

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

333849,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-10 do 2025-12-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09344000-2Izotopy promieniotwórcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 333 850 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09344000-2 (Izotopy promieniotwórcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA (KRAKÓW). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.