ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup i sukcesywna dostawa produktu radiofarmaceutyku 18F-FDG do wykonywania badań PET/CT.

Zamawiający Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. (Siedlce, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup i sukcesywna dostawa produktu radiofarmaceutyku 18F-FDG do wykonywania badań PET/CT”. Termin składania ofert minął 27 czerwca 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
27 czerwca 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena70%Możliwość organizacji dostawy awaryjnej (backup) do godziny 13:0020%Transport zamówionej dawki10%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 70%, Możliwość organizacji dostawy awaryjnej (backup) do godziny 13:00 20%, Transport zamówionej dawki 10%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup i sukcesywna dostawa produktu radiofarmaceutyku 18F-FDG do wykonywania badań PET/CT.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141944750

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Poniatowskiego 26

1.5.2.)Miejscowość

Siedlce

1.5.3.)Kod pocztowy

08-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ozp@szpital.siedlce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

szpital.siedlce.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający

spółka z o.o.

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i sukcesywna dostawa produktu radiofarmaceutyku 18F-FDG do wykonywania badań PET/CT.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0a8530b5-e83c-4a40-87bf-2bc454afc4f4

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00277797

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalsiedlce.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/216574

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://szpitalsiedlce.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/216574

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

zgodnie z SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

FZP.2810.49.2025

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa produktu -radiofarmaceutyku 18F-FDG do wykonywania badań PET/CT.
Zakres obejmuje:
• Dostawy produktu radiofarmaceutyku 18F-FDG w postaci jałowej, gotowej do podania pacjentowi;
• Transport substancji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi przewozu materiałów promieniotwórczych, z wykorzystaniem pojazdów uprzywilejowanych;
• Zapewnienie odpowiedniej jakości produktu potwierdzonej stosowną dokumentacją oraz spełniającej obowiązujące normy i wymagania prawne dotyczące jakości i bezpieczeństwa;
• Realizacja dostaw według określonego harmonogramu – dwie dostawy dziennie;
• Krótki czas dostawy gwarantujący zachowanie aktywności FDG niezbędnej do wykonania badań dla od 4 do 10 pacjentów dziennie;
• Dostawy realizowane bezpośrednio do Zakładu Medycyny Nuklearnej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II Sp. z o.o., ul. Poniatowskiego 26, 08-110 Siedlce;
• Gwarancja aktywności: Aktywność każdej aplikacji radiofarmaceutyku 18F-FDG powinna wynosić minimum 370 MBq w momencie podania (iniekcji). Podania powinny odbywać się w odstępach czasowych nie dłuższych niż 30 minut

4.2.6.)Główny kod CPV

09344000-2 - Izotopy promieniotwórcze

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Przy wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający będzie kierował się następującym kryterium oceny ofert oraz w następujący sposób będzie oceniał oferty:
• Cena – koszt całkowity realizacji zamówienia, obejmujący cenę produktu oraz wszystkie koszty związane z dostawą.
• Możliwość organizacji dostawy awaryjnej (backup) do godziny 13:00- Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia możliwości organizacji dostawy awaryjnej (backup) w przypadku niedostarczenia produktu w wymaganym terminie, z gwarancją dostawy zastępczej do godziny 13:00 w dniu wystąpienia sytuacji awaryjnej.
• Transport zamówionej dawki – sposób i warunki transportu radiofarmaceutyku, w szczególności zapewnienie przewozu w pojazdach uprzywilejowanych, zgodnie z obowiązującymi przepisami, gwarantujące terminową i bezpieczną dostawę produktu.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

70

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Możliwość organizacji dostawy awaryjnej (backup) do godziny 13:00

4.3.6.)Waga

20

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Transport zamówionej dawki

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące uprawnień do:
- prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej:
• Wykonawca spełni warunek udziału w postępowaniu dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej jeżeli wykaże, że posiada zezwolenie na obrót produktami leczniczymi zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne – tj. zezwolenie (Decyzja) Głównego Inspektora Farmaceutycznego na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej lub zezwolenie w zakresie obrotu hurtowego, udzielone przez właściwy organ państwa, na terenie którego dany podmiot ma siedzibę (dotyczy państwa członkowskiego UE lub państwa członkowskiego EFTA - strony umowy o EOG). W przypadku gdy wykonawca jest wytwórcą - zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na wytwarzanie produktów leczniczych zgodnie z ustawą Prawo Farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 r.
• Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że posiada zgodnie z ustawą z 29 listopada 2000r. Prawo atomowe zezwolenia na wykonywanie działalności związanej z narażeniem, polegającej na: wytwarzaniu, przetwarzaniu, przechowywaniu, transporcie materiałów jądrowych lub źródeł promieniotwórczych i obrocie tymi materiałami lub źródłami na terenie Polski i Unii Europejskiej Państwowej Agencji Atomistyki dla przedmiotu zamówienia.
- zdolności technicznej lub zawodowej:
• Wykonawca spełni warunek, jeżeli będzie dysponował środkami transportu zapewniającymi przewóz oferowanych radiofarmaceutyków zgodnie z obowiązującym prawem.
• Doświadczenie w realizacji dostaw izotopów- wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, dostaw lub usług w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców, oraz załączeniem dokumentu potwierdzającego, że te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie ( np. referencje, protokoły odbioru, opinie od odbiorców).

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Zamawiający żąda, by wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe:
• dopuszczenie do obrotu (Certyfikat CE_2 – jeśli dotyczy) Zaoferowane przez Wykonawcę produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na rynek polski zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne. Produkty zakwalifikowane jako wyroby medyczne w rozumieniu ustawy dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych lub dokument równoważny.
Zapis nie dotyczy produktów sprowadzanych w procedurze importu docelowego.
• materiały informacyjne uzupełniające podane w ofercie informacje: karty charakterystyki produktu, ulotki, opisy, w języku polskim, na podstawie których Zamawiający będzie mógł zidentyfikować oferowany asortyment oraz zweryfikować jego parametry i właściwości użytkowe. Należy podać numery katalogowe zaoferowanych produktów.

Wymagania dotyczące dokumentów składanych przez podmioty zagraniczne. Jeśli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium RP, przedkłada dokumenty równoważne do dokumentów wymaganych od podmiotów krajowych, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r., w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.

Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (art.107 ust. 2 ustawy Pzp).

Wszystkie wymagania określone powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

ZGODNIE Z SWZ

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

ZGODNIE Z PROJEKTEM UMOWY

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-06-27 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://szpitalsiedlce.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/216574

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-06-27 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2025-07-26

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 27.06.2025, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09344000-2 (Izotopy promieniotwórcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.