Unieważniono wszystkie części postępowania2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    4 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont konserwatorski elewacji frontowej ze ścianami szczytowymi i remont dachu Pałacu „Florianka” przy ul. Basztowej 8 w Krakowie - II rok realizacji PWE

Zamawiający Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował wynik postępowania „Remont konserwatorski elewacji frontowej ze ścianami szczytowymi i remont dachu Pałacu…”. Złożono 4 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 2 części postępowania. Powód: Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000276593

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Basztowa 8

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-134

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

osm1@szkolapaderewski.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://szkolapaderewski.krakow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d239cda3-ede6-40f3-a50a-a983ca8ff58b

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont konserwatorski elewacji frontowej ze ścianami szczytowymi i remont dachu Pałacu „Florianka” przy ul. Basztowej 8 w Krakowie
- II rok realizacji PWE

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d239cda3-ede6-40f3-a50a-a983ca8ff58b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00373645

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00263190/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Remont konserwatorski elewacji frontowej ze ścianami szczytowymi i remont dachu Pałacu „Florianka” przy ul. Basztowej 8 w Krakowie - II rok realizacji PWE

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00265074

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

1279032,6 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące zadania:
1. Zadanie A – Wymiana pokrycia dachowego wraz z ociepleniem połaci dachowych wraz z konstrukcją wsporczą klimatyzacji.

Zakres prac został opisany w:
 przedmiarach robót – pomocniczo,
 programie prac remontowo-konserwatorskich fasad budynku,
 pozwoleniu Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Krakowie nr ZN-I.5142.558.2022 z dnia 16 listopada 2022 r
 decyzji Prezydenta Miasta Krakowa nr 11/6740.3/2023 z dnia 16 lutego 2023 r.,
 informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
 ekspertyzie stanu technicznego elementów konstrukcji,
 projekt architektoniczno-budowlany remontu pokrycia dachowego wraz dociepleniem połaci dachowych oraz prac remontowo-konserwatorskich elewacji frontowej i tylnej budynku Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. Im. I. J. Paderewskiego przy ul. Basztowej 7, 8 w Krakowie,
 karcie projektu budowlanego,
 projekt architektoniczno-budowlany remontu pokrycia dachowego wraz dociepleniem połaci dachowych oraz prac remontowo- konserwatorskich elewacji frontowej i tylnej budynku Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. Im. I. J. Paderewskiego przy ul. Basztowej 7, 8 w Krakowie,
 opiniach, uzgodnieniach, pozwoleniach i innych dokumentach,
 w rzutach.

Ww. dokumenty stanowią załączniki do SWZ.

Zamawiający informuję, że dopuszcza możliwość zastosowania materiałów, produktów lub towarów równoważnych w przypadku wystąpienia w dokumentach zamówienia, czy innych dokumentach udostępnionych w ramach postępowania nazw materiałów lub towarów ze wskazaniem producenta, znaków towarowych, patentów, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu charakteryzującego konkretne produkty lub usługi, albo normy, aprobaty, specyfikacje, czy systemy. Zamawiający informuję, że w przypadku wystąpienia w dokumentacji ww. przypadków należy je potraktować jako przykładowe. Obowiązek dowiedzenia równoważności spoczywa na Wykonawcy.
Zamawiający informuję, że roboty budowlane będą wykonywane w obiekcie czynnym w związku z powyższym Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia prac w sposób umożliwiający normalne korzystanie z reszty pomieszczeń znajdujących się w budynku.

Ponadto zadanie obejmuje:
a) organizację i zabezpieczenie wykonywanych robót,
a) wywóz materiałów porozbiórkowych nie nadających się do odzysku na miejsce składowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie,
b) uporządkowanie i doprowadzenie do stanu pierwotnego terenu po zakończeniu robót.

Wszystkie prace należy wykonać zgodnie ze sztuką budowlaną, polskimi normami oraz przepisami BHP i p.poż.

4.5.3.)Główny kod CPV

44112400-2 - Dach

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44112420-8 - Wsporniki dachowe

4.5.5.)Wartość części

865379,77 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące zadania:
2. Zadanie B – Wykonanie elewacji zespołu budynków część druga (budynek niższy) oraz ściany boczne (fragment) Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. I. J. Paderewskiego przy ul. Basztowej 8 w Krakowie.

Zakres prac został opisany w:
 przedmiarach robót – pomocniczo,
 programie prac remontowo-konserwatorskich fasad budynku,
 pozwoleniu Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Krakowie nr ZN-I.5142.558.2022 z dnia 16 listopada 2022 r
 decyzji Prezydenta Miasta Krakowa nr 11/6740.3/2023 z dnia 16 lutego 2023 r.,
 informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
 ekspertyzie stanu technicznego elementów konstrukcji,
 projekt architektoniczno-budowlany remontu pokrycia dachowego wraz dociepleniem połaci dachowych oraz prac remontowo-konserwatorskich elewacji frontowej i tylnej budynku Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. Im. I. J. Paderewskiego przy ul. Basztowej 7, 8 w Krakowie,
 karcie projektu budowlanego,
 projekt architektoniczno-budowlany remontu pokrycia dachowego wraz dociepleniem połaci dachowych oraz prac remontowo- konserwatorskich elewacji frontowej i tylnej budynku Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. Im. I. J. Paderewskiego przy ul. Basztowej 7, 8 w Krakowie,
 opiniach, uzgodnieniach, pozwoleniach i innych dokumentach,
 w rzutach.

Ww. dokumenty stanowią załączniki do SWZ.

Zamawiający informuję, że dopuszcza możliwość zastosowania materiałów, produktów lub towarów równoważnych w przypadku wystąpienia w dokumentach zamówienia, czy innych dokumentach udostępnionych w ramach postępowania nazw materiałów lub towarów ze wskazaniem producenta, znaków towarowych, patentów, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu charakteryzującego konkretne produkty lub usługi, albo normy, aprobaty, specyfikacje, czy systemy. Zamawiający informuję, że w przypadku wystąpienia w dokumentacji ww. przypadków należy je potraktować jako przykładowe. Obowiązek dowiedzenia równoważności spoczywa na Wykonawcy.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania na swój koszt pasa drogowego oraz poniesienia wszystkich opłat wynikających z jego użytkowania.
Zamawiający informuję, że roboty budowlane będą wykonywane w obiekcie czynnym w związku z powyższym Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia prac w sposób umożliwiający normalne korzystanie z reszty pomieszczeń znajdujących się w budynku.

Ponadto zadanie obejmuje:
a) organizację i zabezpieczenie wykonywanych robót,
a) wywóz materiałów porozbiórkowych nie nadających się do odzysku na miejsce składowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie,
b) uporządkowanie i doprowadzenie do stanu pierwotnego terenu po zakończeniu robót.

Wszystkie prace należy wykonać zgodnie ze sztuką budowlaną, polskimi normami oraz przepisami BHP i p.poż.

4.5.3.)Główny kod CPV

45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.5.)Wartość części

413652,83 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza
przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na
sfinansowanie zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44112400-2Dach
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44112400-2 (Dach). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.