Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
297 500 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zorganizowanie i przeprowadzenie studiów podyplomowych w formule online z zakresu kreowania postaw probiznesowych i innowacyjnych CZĘŚĆ I zamówienia: Zorganizowanie i przeprowadzenie studiów podyplomowych w formule online z zakresu kreowani
    Wartość umowy
    148 000 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zorganizowanie i przeprowadzenie studiów podyplomowych w formule online z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji (AI) w biznesie i administracji CZĘŚĆ II zamówienia: Zorganizowanie i przeprowadzenie studiów podyplomowych w formule onli
    Wartość umowy
    149 500 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena30%Dodatkowa kadra prowadząca zajęcia45%Dodatkowe metody prowadzenia zajęć25%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zorganizowanie i przeprowadzenie studiów podyplomowych w formule online wspierających rozwój kompetencji na Pomorzu Zachodnim

Zamawiający Województwo Zachodniopomorskie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zorganizowanie i przeprowadzenie studiów podyplomowych w formule online wspierających…”, wybierając ofertę wykonawcy Zachodniopomorska Szkoła Biznesu - Akademia Nauk Stosowanych. Łączna wartość umów: 297 500 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Województwo ZachodniopomorskieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 11 sierpnia 2025
Łączna wartość umów
297 500 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Zachodniopomorska Szkoła Biznesu - Akademia Nauk Stosowanych za łącznie 297 500,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811683876

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-421

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.)Numer telefonu

914542826

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mklak@wzp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wzp.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.zp.wzp.pl/pn/UMWZ/demand/217066/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zorganizowanie i przeprowadzenie studiów podyplomowych w formule online wspierających rozwój kompetencji na Pomorzu Zachodnim

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9b980247-5019-4e3b-83d7-a139ec4dcdcc

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00369611

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00027159/17/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.44 Przygotowanie i zorganizowanie studiów podyplomowych rozwijających kompetencje przedstawicieli reg. IOB, jst oraz reprezentantów inteligentnych specjalizacji ukierunkowanych na wsparcie innowacji

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

FEPZ.01.04-IZ.00-0001/24

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00289758

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WOiRZL.II.272.35.2025.MK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

281388,02 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zorganizowanie i przeprowadzenie studiów podyplomowych w formule online z zakresu kreowania postaw probiznesowych i innowacyjnych
CZĘŚĆ I zamówienia: Zorganizowanie i przeprowadzenie studiów podyplomowych w formule online z zakresu kreowania postaw probiznesowych i innowacyjnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

80300000-7 - Usługi szkolnictwa wyższego

4.5.5.)Wartość części

136231,51 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zorganizowanie i przeprowadzenie studiów podyplomowych w formule online z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji (AI) w biznesie i administracji
CZĘŚĆ II zamówienia: Zorganizowanie i przeprowadzenie studiów podyplomowych w formule online z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji (AI) w biznesie i administracji

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

80300000-7 - Usługi szkolnictwa wyższego

4.5.5.)Wartość części

145156,51 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

148000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

148000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

148000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu - Akademia Nauk Stosowanych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8520019079

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

148000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

149500 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

149500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

149500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu - Akademia Nauk Stosowanych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8520019079

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

149500 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
108 581 zł
Próbka: 101 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
46 200 zł245 155 zł
Rozstęp międzykwartylowy
198 955 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
46 200 zł
Mediana
108 581 zł
Górny kwartyl
245 155 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.