Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowa żłobka gminnego w Zieleniewie

Zamawiający Gmina Kołobrzeg (Kołobrzeg, Zachodniopomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa żłobka gminnego w Zieleniewie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KołobrzegKołobrzeg, Zachodniopomorskie (powiat Kołobrzeski →)opublikowano 8 sierpnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA KOŁOBRZEG

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330920713

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Trzebiatowska 48A

1.4.2.)Miejscowość

Kołobrzeg

1.4.3.)Kod pocztowy

78-100

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gmina.kolobrzeg.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gmina.kolobrzeg.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00367862

2.2.)Data ogłoszenia

2025-08-08

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00354218

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie budynku usług publicznych – żłobka gminnego w Zieleniewie przy ulicy Malinowej na działce nr 131/54 obręb Zieleniewo. W budynku zaprojektowano szereg pomieszczeń służących realizacji funkcji żłobka a w tym: sale dla dzieci z przynależnymi łazienkami, zaplecze socjalne dla pracowników żłobka, biura, schowki, magazyny, pomieszczenia techniczne i kuchnie cateringową ze zmywalnią. Budynek wyposażono w ogrodzony taras z żaglowym zadaszeniem namiotowym, zadaszoną i osłoniętą wiatę rowerową. Do budynku prowadzi ciąg pieszo - jezdny z kostki betonowej i chodniki spełniające dojazd dla wózków osób niepełnosprawnych. Przedmiot zamówienia obejmuje również wyposażenie obiektu zgodnie z dokumentacją projektową. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie budynku usług publicznych – żłobka gminnego w Zieleniewie przy ulicy Malinowej na działce nr 131/54 obręb Zieleniewo. W budynku zaprojektowano szereg pomieszczeń służących realizacji funkcji żłobka a w tym: sale dla dzieci z przynależnymi łazienkami, zaplecze socjalne dla pracowników żłobka, biura, schowki, magazyny, pomieszczenia techniczne i kuchnie cateringową ze zmywalnią. Budynek wyposażono w ogrodzony taras z żaglowym zadaszeniem namiotowym, zadaszoną i osłoniętą wiatę rowerową. Do budynku prowadzi ciąg pieszo - jezdny z kostki betonowej i chodniki spełniające dojazd dla wózków osób niepełnosprawnych.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 93 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
301 991 zł2 800 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 498 009 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
301 991 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 800 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kołobrzeg prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kołobrzeg.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.