Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
184 931 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    168 829 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Nić o długim okresie wchłaniania od 180 – 210 dni, okres podtrzymywania tkankowego 50% - 28-35 dni, 0%- 70 dni
    Wartość umowy
    16 103 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Ocena techniczna (jakość)40%Cena100%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup wraz z dostawą nici chirurgicznych III

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej (Dąbrowa Tarnowska, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wraz z dostawą nici chirurgicznych III”, wybierając ofertę wykonawcy SoftMedica Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 184 931 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
184 931 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2025

    Termin ofert: 25 lipca 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 sierpnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma SoftMedica Sp. z o.o. za łącznie 184 931,42 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail