Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
1 215 150 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    157 398 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1 057 753 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Obryte

Zamawiający Gmina Obryte (Obryte, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Obryte”, wybierając ofertę wykonawcy RONIN ŁUKASZ BOROWIEC. Łączna wartość umów: 1 215 150 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina ObryteObryte, Mazowieckieopublikowano 6 sierpnia 2025
Łączna wartość umów
1 215 150 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma RONIN ŁUKASZ BOROWIEC za łącznie 1 215 150,30 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA OBRYTE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550668137

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Obryte 185

1.5.2.)Miejscowość

Obryte

1.5.3.)Kod pocztowy

07-215

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.7.)Numer telefonu

297411004

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugobryte@obryte.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.obryte.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://obryte.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Obryte

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e4271bb3-552b-4cca-aef4-eeed5becfdba

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00364748

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00114709/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Budowa placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Obryte

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00285199

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZ.271.ZP.5.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Remont budynku gospodarczego.
Przedmiotem opracowania niniejszej dokumentacji jest realizacja prac modernizacji budynku gospodarczego.
Wielkość obiektu i układ funkcjonalny pomieszczeń nie ulega zmianie, poza przeniesieniem bram i drzwi zewnętrznych na przeciwną ścianę, umożliwiając w ten sposób dostęp do budynku od strony placu przy budynku Urzędu Gminy .
Wejścia do budynku - w elewacji południowej. Remont obejmuje całość obiektu.
Stan istniejący:
Istniejący obiekt na rzucie prostokąta, konstrukcji tradycyjnej, murowanej, parterowy, z dachem
jednospadowym pokrytym eternitem. Wykończenie ścian zewnętrznych wewnątrz i na zewnątrz tynkiem cementowo-wapiennym.
Stan projektowany:
Układ przestrzenny i forma architektoniczna obiektu nie ulegnie zmianie. Projektowana modernizacja obejmuje prace remontowe, ogólno-budowlane, przeniesienie bram i drzwi zewnętrznych na przeciwną ścianę (wykucie otworów i montaż nadproży), wymianę stolarki
drzwiowej, wykonanie docieplenia ścian styropianem gr. 5 cm wraz z tynkiem cienkowarstwowym. Wymianę pokrycia dachu na blachodachówkę.
Charakterystyczne parametry obiektu: powierzchnia zabudowy i kubatura- pozostają bez zmian .
Liczba kondygnacji nadziemnych: 1
Liczba kondygnacji podziemnych: 0
Pow. zabudowy: 81,97m²
Pow. użytkowa: 70,00m²
Kubatura : 234,72 m³
Wysokość zabudowy 3,875 m
Szer. elew. Frontowej 13,2 m
Dł. budynku max. 6,21 m



Przewiduje się następujący zakres prac do wykonania:
I. Prace modernizacji budynku:
- wykucie otworów na montaż nadproży drzwiowych,
- montaż żelbetowych belek nadprożowych,
- wykucie otworów na bramy i drzwi
- zamurowanie istniejących otworów ,
- montaż stolarki bram i drzwi.
II. Prace zewnętrzne .
Remont elewacji .
- usunięcie wszelkich elementów zamocowanych do elewacji budynku,
- oczyszczenie ( zeskrobanie) ścian z luźnych fragmentów i istniejącej okładziny,
- wykonanie docieplenia ścian zewnętrznych
- wykonanie warstwy zbrojącej, przeciw rysowej wraz z wtopieniem siatki z włókna szklanego,
- zagruntowanie podłoża,
- nałożenie powłoki tynku cienkwarstwowego silikatowo – silikonowego lub silikonowego
barwionego na ścianach.
Remont pokrycia dachowego :
- demontaż starych obróbek blacharskich i orynnowania,
- demontaż wszystkich elementów zamocowanych na dachu ,
- usunięcie elementów istniejącego poszycia dachu z płyt eternitu;
- montaż desek okapowych.
- montaż membrany dachowej paroprzepuszczalnej
- montaż nowych łat i kontrłat ,
- montaż nowych obróbek blacharskich.
- montaż pokrycia dachowego z blachodachówki
- montaż nowych rynien i rur spustowych z blachy powlekanej,
- montaż elementów osprzętu, który został usunięty na czas robót .
Prace zagospodarowania terenu:
-utwardzenie terenu na dojazd.
Szczegółowy opis robót zawarty został w projekcie stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262522-6 - Roboty murarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.5.)Wartość części

159747,54 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – Budowa placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu.
Przedmiotem są prace polegające na budowie placu zabaw dedykowanego dla dzieci z Gminy Obryte, wraz z wykonaniem powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej.
Na plac składa się 7 urządzeń rekreacyjno-zabawowych pozwalających na rozwój tężyzny fizycznej (sprawności), doskonalenie umiejętności koordynacyjnych i poprawę motoryki. Wspólna zabawa dzieci na placu wyposażonym w urządzenia poprawia integrację sensoryczną , a także wzmacnia układ ruchowy. Dodatkowo przewidziano utworzenie alejek parkowych utwardzonych kostką brukową, ustawienie ławek parkowych oraz nasadzenia krzewów ozdobnych.

Stan istniejący:
Obecnie na przedmiotowym terenie istnieje ogrodzony plac zabaw, ustawiona jest altana ogrodowa, budynek gospodarczy oraz chodnik z kostki brukowej. Na sąsiedniej działce zlokalizowany jest budynek administracyjno-biurowy siedziby Urzędu Gminy.

Stan projektowany:
Układ przestrzenny i forma architektoniczna istniejących obiektów (budynków) nie ulegnie
zmianie.
Po zdemontowaniu istniejących elementów, projektowane prace obejmują urządzenie placu zabaw, poprzez montaż urządzeń na wydzielonej części działki, która zostanie odpowiednio zagospodarowana (ułożona nawierzchnia bezpieczna) oraz ogrodzona panelowym ogrodzeniem wysokości 1 m . Na pozostałym terenie, w wyznaczonym miejscu na alejkach chodnikowych ułożona zostanie kostka brukowa oraz ustawione zostaną ławki. Na pozostałym obaszarze utworzony zostanie strefa zieleni z nasadzeniami roślin ozdobnych. Część istniejących nasadzeń (w uzgodnieniu z inwestorem) zostanie usunięta.
Przewiduje się następujący zakres prac do wykonania :
1) Demontaż istniejących elementów na placu zabaw, wraz z ogrodzeniem i altaną, oraz
2) przekazanie zdemontowanych urządzeń inwestorowi.
3) Zdemontowanie istniejącej kostki brukowej, ze składowaniem do ponownego ułożenia
4) ( przekazanie inwestorowi)
5) wykonanie utwardzenia części terenu - nawierzchni bezpiecznej – poliuretanowej ;
6) montaż urządzeń placu zabaw;
7) wykonanie alejek z kostki brukowej w wyznaczonych miejscach,
8) montaż elementów malej architektury: ławki i śmietniki;
9) montaż ogrodzenia placu zabaw;
10) Wykonanie nasadzeń na strefie zieleni;
Szczegółowy opis robót zawarty został w projekcie stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.5.)Wartość części

1066732,14 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

157397,58 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

158300,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

157397,58 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RONIN ŁUKASZ BOROWIEC

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5681510672

7.3.3)Ulica

Warszawska 11L

7.3.4)Miejscowość

Winnica

7.3.5)Kod pocztowy

06-120

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

157397,58 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1057752,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1200454,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1057752,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RONIN ŁUKASZ BOROWIEC

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5681510672

7.3.3)Ulica

Warszawska 11L

7.3.4)Miejscowość

Winnica

7.3.5)Kod pocztowy

06-120

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1057752,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
321 000 zł
Próbka: 145 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
198 129 zł638 821 zł
Rozstęp międzykwartylowy
440 692 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
198 129 zł
Mediana
321 000 zł
Górny kwartyl
638 821 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Obryte prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Obryte.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 215 150 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RONIN ŁUKASZ BOROWIEC (Winnica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.