ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup Sprzętu dla Klubu Seniora w Gminie Świerzno

Zamawiający Gmina Świerzno (Świerzno, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Zakup Sprzętu dla Klubu Seniora w Gminie Świerzno”. Termin składania ofert minął 13 sierpnia 2025, 14:00. Wadium: 150 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ŚwierznoŚwierzno, Zachodniopomorskieopublikowano 6 sierpnia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
150 zł
Termin składania ofert
13 sierpnia 2025, 14:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji30%Aspekt społeczny10%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, wydłużenie okresu gwarancji 30%, aspekt społeczny 10%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup Sprzętu dla Klubu Seniora w Gminie Świerzno.

  • 3

    RyzykoWadium: 150,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail