Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
157 500 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2025
Okres realizacji
od 2 września 2025 do 25 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 157 500 zł – 186 200 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury/rachunku20%Odległość od miejsca wytwarzania posiłków do Szkoły Podstawowej w Kobylinie Borzymach, ul20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dożywianie dzieci w Szkole Podstawowej w Kobylinie-Borzymach

Zamawiający Gmina Kobylin-borzymy (Kobylin-Borzymy, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dożywianie dzieci w Szkole Podstawowej w Kobylinie-Borzymach”, wybierając ofertę wykonawcy GREEN STAR. Wartość umowy: 157 500 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
157 500 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GREEN STAR (Białystok).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 157 500,00 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 157 500,00 zł do 186 200,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 września 2025 r. do 25 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KOBYLIN-BORZYMY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450670195

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Główna 11

1.5.2.)Miejscowość

Kobylin-Borzymy

1.5.3.)Kod pocztowy

18-204

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

+48 862743003

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wojciech.piszczatowski@kobylinborzymy.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kobylinborzymy.biuletyn.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kobylinborzymy.ezamawiajacy.pl/pn/kobylinborzymy/demand/222003/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dożywianie dzieci w Szkole Podstawowej w Kobylinie-Borzymach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6214b3ad-7a45-47c1-bc16-3d6a1234631e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00360758

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00326600

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.7.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dożywianie dzieci w Szkole Podstawowej w Kobylinie-Borzymach
3.1 Przedmiotem zamówienia jest przygotowywanie ciepłych posiłków wraz z dostawą do Szkoły Podstawowej w Kobylinie-Borzymach, w trakcie roku szkolnego 2025/2026, tj. w okresie od 02.09.2025 r. do 25.06.2026 r., (przez około 188 dni) od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej. Dostawy posiłków odbywać się będą pomiędzy godz. 9:50 a 10:20. Zamawiający szacuje ogólną liczbę posiłków w okresie trwania zamówienia na około 22 000 sztuk w tym:
a) około 43 ciepłych posiłków dziennie w formie tylko zupy (w sumie około 9 000 posiłków),
b) około 62 ciepłych posiłków dziennie w formie drugiego dania (w sumie około 13 000 posiłków).
3.2. Podaną w pkt 3.1. ogólną liczbę posiłków należy traktować jako szacunkową. Dokładna liczba posiłków i dni dostaw będą ustalane na bieżąco z Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Kobylinie-Borzymach, lub z osobą przez niego upoważnioną. W dniu dostawy posiłków Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kobylinie-Borzymach, lub osoba przez niego upoważniona, na bieżąco będzie zamawiała ilość posiłków na następny dzień.
3.3 Zamówienie obejmuje :
Przygotowywanie i dowóz gorącego posiłku dla dzieci, własnym środkiem transportu i we własnych specjalistycznych termosach. Wykonawca gwarantuje utrzymanie właściwej temperatury posiłku w sposób zgodny z wymaganiami higieniczno-sanitarnymi. Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z dostawą przedmiotu zamówienia do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz gwarantuje odbiór pozostałości.

4.5.3.)Główny kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

157500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

186200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

157500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GREEN STAR

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7220004392

7.3.3)Ulica

Zawady 73A

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-697

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

157500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-02 do 2026-06-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55520000-1Usługi dostarczania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
214 019 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
37 935 zł419 882 zł
Rozstęp międzykwartylowy
381 947 zł
Źródło próbki
CPV 55520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
37 935 zł
Mediana
214 019 zł
Górny kwartyl
419 882 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kobylin-borzymy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kobylin-Borzymy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 157 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GREEN STAR (Białystok). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.