Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Kompleksowa dostawa paliwa gazowego do kompleksu budynków PPN-T AEROPOLIS w Jasionce.

Zamawiający Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Kompleksowa dostawa paliwa gazowego do kompleksu budynków PPN-T AEROPOLIS w Jasionce”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 781 179 zł
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690260330

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Szopena 51

1.4.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.4.3.)Kod pocztowy

35-959

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.7.)Numer telefonu

17 8676240, 17 8676260, 17 8676210

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@rarr.rzeszow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://rarr.rzeszow.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00359823

2.2.)Data ogłoszenia

2025-08-04

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00331440

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-08-08 09:00 Po zmianie: 2025-08-20 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-08-08 09:30 Po zmianie: 2025-08-20 09:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-09-06 Po zmianie: 2025-09-18

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09123000-7Gaz ziemny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
781 179 zł
Próbka: 55 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
315 000 zł2 302 389 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 987 389 zł
Źródło próbki
CPV 09123000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
315 000 zł
Mediana
781 179 zł
Górny kwartyl
2 302 389 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09123000-7 (Gaz ziemny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.