Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
357 315 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2025
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 357 315 zł – 442 800 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady dokumentacji projektowej20%Doświadczenie projektanta w specjalności architektonicznej bez ograniczeń, oddelegowanego20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: „Budowa Filii GCKSiR w Rudnej Wielkiej wraz z przyłączami i wewnętrznymi instalacjami oraz zagospodarowaniem terenu"

Zamawiający Gmina Świlcza (Świlcza, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: Budowa Filii GCKSiR w Rudnej…”, wybierając ofertę wykonawcy APA ARCHES Sp. z o.o. Sp.k. Wartość umowy: 357 315 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina ŚwilczaŚwilcza, Podkarpackie (powiat Rzeszowski →)opublikowano 4 sierpnia 2025
Wartość umowy
357 315 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy APA ARCHES Sp. z o.o. Sp.k. (Poznań).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 357 315,00 zł (umowę zawarto 31 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 357 315,00 zł do 442 800,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Świlcza

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690582140

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Świlcza

1.5.2.)Miejscowość

Świlcza

1.5.3.)Kod pocztowy

36-072

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@swilcza.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.swilcza.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_swilcza

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: „Budowa Filii GCKSiR w Rudnej Wielkiej wraz z przyłączami i wewnętrznymi instalacjami oraz zagospodarowaniem terenu"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1dc1fedf-95c8-49bf-8c06-2c9d84c02661

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00358876

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00035213/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę Filii Gminnego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Rudnej Wielkiej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00225020

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RGI.271.14.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji techniczno – prawnej Filii Gminnego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Rudnej Wielkiej obejmującej zaprojektowanie budynku (wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną m.in. przyłączami, drogą pożarową, miejscami postojowymi, utwardzeniem, itp.) na działce nr 177/10, o powierzchni zabudowy do 720 m2, budynek dwukondygnacyjny zawierający:
a) na parterze:
– salę widowiskową / taneczną (pow. minimum 200 m2),
– zaplecze techniczne do sali widowiskowej,
– pomieszczenia magazynowe,
– zaplecze kuchenne/ kuchnia do wydawania posiłków z cateringu,
– toalety,
– pomieszczenia biurowe (sołtysówka),
b) na piętrze,
– minimum dwie duże sale do zajęć (pow. każdej sali po około 65 m2), każda z przyległym magazynem oraz mniejsze sale dydaktyczne,
– pomieszczenia biurowe/ administracyjne,
– toalety,
– bibliotekę gminną,
– zaplecze socjalne;
2) Zaproponowane rozwiązania nie mogą wpływać na funkcjonowanie stadionu sportowego oraz jego zaplecza (w przypadku jakiegokolwiek naruszenia, uwzględnienie zmian, zapewniających prawidłowe funkcjonowanie obiektów sportowych oraz projektowanego budynku);
3) Wykonawca zobowiązany jest do konsultowania poszczególnych etapów pracy
z Zamawiającym. Zamawiający wymaga spotkań i konsultacji w celu bieżącej analizy oraz akceptacji przyjętych rozwiązań technicznych. Zamawiający w trakcie konsultacji ma prawo do zgłoszenia swoich uwag do proponowanych rozwiązań i wydania zalecenia do uwzględnienia ich w dokumentacji projektowej;
4) Każdy etap prac, odbiory i konsultacje wymagają akceptacji i pisemnej zgody Zamawiającego;
5) Obiekt w pełni dostosowany do osób z niepełnosprawnościami wyposażony w windę. Rozwiązania techniczne powinny zapewniać racjonalne i niskie koszty eksploatacji obiektu poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii;
6) Zamawiający zwraca uwagę na zastosowanie takich rozwiązań projektowych i materiałowych, aby uzyskać wysokie standardy użytkowe, przy zachowaniu jak najniższych nakładów finansowych;
7) Dokumentacja projektowa powinna obejmować całość prac niezbędnych do realizacji inwestycji, w tym szczegółowe analizy techniczne oraz przygotowanie dokumentów wymaganych do uzyskania pozwolenia na budowę, w tym wykonanie:
a) Projektu Budowlanego tj.:
– Projekt zagospodarowania terenu,
– Projekt architektoniczno-budowlany,
– Projekt techniczny uwzględniający wszystkie branże: konstrukcja, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne w tym analiza i rozbudowa instalacji fotowoltaicznej, instalacje niskoprądowe,
– Wszystkie konieczne opracowania, opinie i uzgodnienia projektowe (charakterystyka energetyczna, p. poż., plan ewakuacji etc.);
b) Projektów Wykonawczych wszystkich branżach tj.:
– architektoniczno – konstrukcyjnej,
– instalacyjnej (m.in. wod.-kan., c.c.w., C.O., klimatyzacja),
– elektrycznej: oświetlenie, gniazda 230V, zasilanie komputerów gniazda typu „data”, wewnętrzna sieć komputerowa, instalacja fotowoltaiczna;
c) Specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych;
d) Scenariusza pożarowego wraz z matrycą sterowań;
e) Przedmiarów i kosztorysów;
f) Projektu wnętrz zawierający określenie nawierzchni wszelkich przegród budowlanych oraz rozmieszczenie wszystkich mebli,
g) Innych opracowań niezbędnych do wykonania projektów, których konieczność wyniknie
w trakcie opracowywania i uzgadniania projektu.
4. Podstawą do opracowania Dokumentacji Projektowej jest decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego nr RGP.6733.036.2024. WR z dnia 15-01-2025 r.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w:
1) opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ,
2) projekcie umowy, który stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

357315,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

442800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

357315,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

APA ARCHES Sp. z o.o. Sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7792409055

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

357315,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
227 642 zł
Próbka: 246 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
143 433 zł388 862 zł
Rozstęp międzykwartylowy
245 429 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
143 433 zł
Mediana
227 642 zł
Górny kwartyl
388 862 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Świlcza prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świlcza.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 357 315 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: APA ARCHES Sp. z o.o. Sp.k. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.