Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
336 000 zł
Umowa zawarta
8 lipca 2025
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 291 510 zł – 500 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 15% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa ogrodzenia terenu działki numer 46/2 w Świętokrzyskim Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze

Zamawiający Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze (Czarniecka Góra, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa ogrodzenia terenu działki numer 46/2 w Świętokrzyskim Centrum Rehabilitacji w…”, wybierając ofertę wykonawcy Eko Bud Hurtownia i Usługi budowlene. Wartość umowy: 336 000 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
336 000 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Eko Bud Hurtownia i Usługi budowlene (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 336 000,00 zł (umowę zawarto 8 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 291 510,00 zł do 500 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM REHABILITACJI W CZARNIECKIEJ GÓRZE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 003689775

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Czarniecka Góra, 43

1.5.2.)Miejscowość

Czarniecka Góra

1.5.3.)Kod pocztowy

26-220

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

413721806

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

techniczny@rehabilitacjascr.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rehabilitacjascr.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ceb781a-4993-4c35-9db4-b6efd32bfb1b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa ogrodzenia terenu działki numer 46/2 w Świętokrzyskim Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2ceb781a-4993-4c35-9db4-b6efd32bfb1b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00358782

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00069578/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Budowa ogrodzenia działki Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00259641

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DT-PN.252.4.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

301586,65 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Roboty pomiarowe i przygotowawcze

Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych, mechaniczne karczowanie krzaków i podszyć gęstych - powyżej 60% powierzchni. 2) Roboty rozbiórkowe: Ogrodzenia z siatki na słupkach stalowych obetonowanych - rozebranie starego ogrodzenia z siatki i kształtowników metalowych o wys. 1,5 m i dł. 67m 3) Roboty ziemne: Rowki pod krawężniki i ławy krawężnikowe o wymiarach 20x20 cm w gruncie kat.I-II - rowki pod cokoły betonowe (podmurówkę prefabrykowaną). Zagęszczanie nasypów z gruntu spoistego kat.III ubijakami mechanicznymi - podsypka z piasku o gr. 20 cm w otworach, zagęszczona mechanicznie Betonowanie stóp i płyt fundamentowych niezbrojonych - betonowanie otworów pod słupki ogrodzeniowe Warstwy podsypkowe cementowo-piaskowe zagęszczane mechanicznie o gr.3 cm - pod podmurówkę prefabrykowną. Rozplantowanie ręczne ziemi wydobytej z wykopów - za 1 m3 ziemi wzdłuż 1 m krawędzi wykopu. 4) Roboty montażowe: Cokoły betonowe - podmurówka prefabrykowana z płyt 246x5,5x30 cm z betonu min. kl. B15 (kolor szary). Cokoły betonowe - łączniki prefabrykowane, przelotowe do podmurówki 22x16.5x30 cm z betonu min. kl. B15 (kolor szary). Cokoły betonowe – łączniki prefabrykowane, narożne do podmurówki 22x16.5x30 cm z betonu min. kl. B15 (kolor szary) Wrota otwierane - brama uchylna z wypełnieniem panelowym 3D o szerokości 4,0 m i wys.1,73 m (kolor RAL 6005) Wrota otwierane - furtka uchylna z wypełnieniem panelowym 3D o szerokości 1,0 m i wys.1,73 m (kolor RAL 6005) Słupki do bramy uchylnej, 100 x 100 x 3 mm, wys. 2,7 m (kolor RAL 6005) Ogrodzenie - panele typu 3D o wys. do 1.9 m na słupkach stalowych z kształtowników o rozstawie 2.5 m obsadzonych w cokole betonowym (podmurówce) - panele ogrodzeniowe 2500 x 1530 x 5 mm, rozmiar oczka 50 x 200 mm, gr. drutu fi 5mm, ilość przetłoczeń 3V (kolor RAL 6005)

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

291510,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

500000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

336000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Eko Bud Hurtownia i Usługi budowlene

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6570005380

7.3.3)Ulica

Kasprzaka

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-234

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

336000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czarniecka Góra.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 336 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Eko Bud Hurtownia i Usługi budowlene (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.