Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dowóz osób niepełnosprawnych do placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025

Zamawiający Gmina Damasławek (Damasławek, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz osób niepełnosprawnych do placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina DamasławekDamasławek, Wielkopolskieopublikowano 1 sierpnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 273 224 zł
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Damasławek

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 570791299

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 8

1.4.2.)Miejscowość

Damasławek

1.4.3.)Kod pocztowy

62-110

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@damaslawek.nowoczesnagmina.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.damaslawek.nowoczesnagmina.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b1096818-9541-4999-bab5-20030eeeb9ad

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00357680

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-08-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00438935

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dowóz osób niepełnosprawnych do placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozu kursami zamkniętymi osób niepełnosprawnych na zajęcia szkolne do następujących placówek oświatowych:
1) znajdujących się na ternie miejscowości Wągrowiec do następujących placówek oświatowych:
• Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu ul. Kcyńska 48,
• Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Wągrowcu, ul. Kcyńska 48,
• Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Wągrowcu, ul. Janowiecka 22,
• Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wągrowcu, ul. Klasztorna 19 – oddział na ul. Letnia 3.
2) znajdujących się na terenie Kcyni;
3) znajdujących się na terenie Gniezna.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Wykaz tras stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Ilość dowożonych uczniów i wychowanków do placówek oświatowych wg tras stanowi załącznik nr 3 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-09-02 do 2025-06-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Karol Pauszek Usługi Autokarowe "KARBUS"

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7661314443

4.3.3.)Ulica

Kopanina

4.3.4.)Miejscowość

Damaasławek

4.3.5.)Kod pocztowy

62-110

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

320112,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00476110/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-06-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

582039,99 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Damasławek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Damasławek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.