Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
13 500 zł
Umowa zawarta
29 lipca 2025
Okres realizacji
od 1 października 2025 do 1 października 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 13 500 zł – 37 500 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi gastronomicznej podczas Inauguracji roku akademickiego 2025/2026 w dniu 01.10.2025 r.

Zamawiający Uniwersytet w Siedlcach (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi gastronomicznej podczas Inauguracji roku akademickiego 2025/2026 w…”, wybierając ofertę wykonawcy WAYKIKI ZAWIDZKI SPÓŁKA JAWNA. Wartość umowy: 13 500 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Uniwersytet w SiedlcachSiedlce, Mazowieckieopublikowano 31 lipca 2025
Wartość umowy
13 500 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WAYKIKI ZAWIDZKI SPÓŁKA JAWNA (Leszno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 13 500,00 zł (umowę zawarto 29 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 13 500,00 zł do 37 500,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 października 2025 r. do 1 października 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet w Siedlcach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001471

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Konarskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Siedlce

1.5.3.)Kod pocztowy

08-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.7.)Numer telefonu

(25)6431976

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

klaudia.krawczyk-styrna@uws.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uws.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://uws-edu.logintrade.net/.

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi gastronomicznej podczas Inauguracji roku akademickiego
2025/2026 w dniu 01.10.2025 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-03e2c25e-f173-4c35-a449-7e0ebd2a1465

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00355826

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00295338

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.290.46.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

19125 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi gastronomicznej podczas Inauguracji roku akademickiego 2025/2026 w dniu 01.10.2025 r. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę gastronomiczną polegającą na przygotowaniu, dostarczeniu, podaniu wyżywienia w formie stołu szwedzkiego dla 250 osób i bufetu kawowego dla 250 osób wraz z obsługą kelnerską przy serwowaniu posiłków podczas świadczenia usługi gastronomicznej w dniu 01.10.2025 r. godz. 1100 na Uniwersytecie w Siedlcach. Usługa będzie świadczona w budynku Wydziału Nauk Społecznych, ul. Żytnia 39, 08-110 Siedlce. Wykonawca zapewnia porcelanową zastawę stołową, białe obrusy, kompozycje z ciętych kwiatów oraz opakowania jednorazowe do spakowania potraw pozostałych po usłudze gastronomicznej.
Do obowiązku Wykonawcy należy dostarczenie stołów szwedzkich dla 250 osób oraz stołów koktajlowych wraz z przybraniem w białe obrusy lub serwety wraz ze stroikami z żywych kwiatów (na małych stołach 1 stroik, na dużych stołach 3 stroiki).

4.5.3.)Główny kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13500 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

37500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13500 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WAYKIKI ZAWIDZKI SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6972401511

7.3.3)Ulica

Narutowicza 119

7.3.4)Miejscowość

Leszno

7.3.5)Kod pocztowy

64-100

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13500 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-10-01 do 2025-10-01

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Oferent nr 2 prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55520000-1Usługi dostarczania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
214 019 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
37 935 zł419 882 zł
Rozstęp międzykwartylowy
381 947 zł
Źródło próbki
CPV 55520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
37 935 zł
Mediana
214 019 zł
Górny kwartyl
419 882 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet w Siedlcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 13 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WAYKIKI ZAWIDZKI SPÓŁKA JAWNA (Leszno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.