Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
279 839 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie zieleni i czystości w Parku Morawka. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi polegające na pielęgnacji zieleni na terenie Gminy Stronie Śląskie oraz utrzymaniu czystości i porządku. Szczegółowy opis prze
    Wartość umowy
    88 560 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    18 360 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie zieleni iczystości na placach zabaw. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi polegające na pielęgnacji zieleni na terenie Gminy Stronie Śląskie oraz utrzymaniu czystości i porządku. Szczegółowy opis prze
    Wartość umowy
    6480 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie zieleni na terenach gminnych – obręb 1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi polegające na pielęgnacji zieleni na terenie Gminy Stronie Śląskie oraz utrzymaniu czystości i porządku. Szczegółowy opis p
    Wartość umowy
    47 693 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie zieleni na terenach gminnych – obręb 2. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi polegające na pielęgnacji zieleni na terenie Gminy Stronie Śląskie oraz utrzymaniu czystości i porządku. Szczegółowy opis p
    Wartość umowy
    55 998 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie zieleni na terenach gminnych – obręb 3. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi polegające na pielęgnacji zieleni na terenie Gminy Stronie Śląskie oraz utrzymaniu czystości i porządku. Szczegółowy opis p
    Wartość umowy
    42 768 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie zieleni na drogach gminnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia przedstawia załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz projekt umowy nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    19 980 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%czas przystąpienia do likwidacji zagrożeń bezpieczeństwa (T)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Utrzymanie zieleni na terenach Gminy Stronie Śląskie

Zamawiający Gmina Stronie Śląskie (Stronie Śląskie, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Utrzymanie zieleni na terenach Gminy Stronie Śląskie”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość umów: 279 839 zł. Złożono 14 ofert.

Łączna wartość umów
279 839 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Mobilne Studio Auto Detailingu (części 1, 2); Port Stronie Jakub Jasionowski (części 3, 6); Green-Service Krzysztof Sokołowski (część 4); Zakład komunalny spółka z o.o. (części 5, 7).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 279 838,76 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stronie Śląskie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 890718165

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościuszki 55

1.5.2.)Miejscowość

Stronie Śląskie

1.5.3.)Kod pocztowy

57-550

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.publiczne@stronie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.stronie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1121530

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Utrzymanie zieleni na terenach Gminy Stronie Śląskie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6fa789e6-1a8b-4dca-8c07-3ebaf8e376a2

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00353837

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00065163/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Utrzymanie czystości Parku Morawka i Parku Miejskiego oraz gminnych terenów zielonych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00277728

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GKP.271.76.2025.KB

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie zieleni i czystości w Parku Morawka. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi
polegające na pielęgnacji zieleni na terenie Gminy Stronie Śląskie oraz utrzymaniu czystości i porządku. Szczegółowy opis
przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia przedstawia załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)
oraz projekt umowy nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

77313000-7 - Usługi utrzymania parków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.)Wartość części

87499,94 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie zieleni i czystości w Parku „Miejskim” wraz z halą namiotową. Przedmiot zamówienia
obejmuje usługi polegające na pielęgnacji zieleni na terenie Gminy Stronie Śląskie oraz utrzymaniu czystości i porządku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia przedstawia załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu
zamówienia (OPZ) oraz projekt umowy nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

77313000-7 - Usługi utrzymania parków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.5.)Wartość części

7437,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie zieleni iczystości na placach zabaw.
Przedmiot zamówienia obejmuje usługi polegające na pielęgnacji zieleni na terenie Gminy Stronie Śląskie oraz utrzymaniu
czystości i porządku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia przedstawia załącznik nr 2 do
SWZ Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz projekt umowy nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.)Wartość części

1890,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie zieleni na terenach gminnych – obręb 1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi
polegające na pielęgnacji zieleni na terenie Gminy Stronie Śląskie oraz utrzymaniu czystości i porządku. Szczegółowy opis
przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia przedstawia załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)
oraz projekt umowy nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.)Wartość części

18242,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie zieleni na terenach gminnych – obręb 2. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi
polegające na pielęgnacji zieleni na terenie Gminy Stronie Śląskie oraz utrzymaniu czystości i porządku. Szczegółowy opis
przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia przedstawia załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)
oraz projekt umowy nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.)Wartość części

20370,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie zieleni na terenach gminnych – obręb 3. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi
polegające na pielęgnacji zieleni na terenie Gminy Stronie Śląskie oraz utrzymaniu czystości i porządku. Szczegółowy opis
przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia przedstawia załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)
oraz projekt umowy nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.)Wartość części

8050,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie zieleni na drogach gminnych. Szczegółowy opis
przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia przedstawia załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)
oraz projekt umowy nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.)Wartość części

16666,67 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

88559,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

202370,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

88559,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mobilne Studio Auto Detailingu

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8811449376

7.3.3)Ulica

ul. Akacjowa 3/2

7.3.4)Miejscowość

Stronie Śląskie

7.3.5)Kod pocztowy

57-550

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

88559,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18360,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

22276,08 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18360,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mobilne Studio Auto Detailingu

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8811449376

7.3.3)Ulica

ul. Akacjowa 3/2

7.3.4)Miejscowość

Stronie Śląskie

7.3.5)Kod pocztowy

57-550

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18360,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6480,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6480,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Port Stronie Jakub Jasionowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8811432097

7.3.3)Ulica

ul. morawka 29/1

7.3.4)Miejscowość

Stronie Śląskie

7.3.5)Kod pocztowy

57-550

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6480,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

47692,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47692,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

47692,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Green-Service Krzysztof Sokołowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8811419903

7.3.3)Ulica

Stary Gierałtów 14/3

7.3.4)Miejscowość

Stary Gierałtów

7.3.5)Kod pocztowy

57-550

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

47692,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

55998,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

55998,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

55998,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład komunalny spółka z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8811002132

7.3.3)Ulica

ul. Dolna 2a

7.3.4)Miejscowość

Stronie Śląskie

7.3.5)Kod pocztowy

57-550

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

55998,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

42768,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

42768,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

42768,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Port Stronie Jakub Jasionowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

Port Stronie Jakub Jasionowski

7.3.3)Ulica

ul. Morawka 29/1

7.3.4)Miejscowość

Stronie Śląskie

7.3.5)Kod pocztowy

57-550

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

42768,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19980,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19980,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19980,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Komunalny spółka z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8811002132

7.3.3)Ulica

ul. Dolna 2a

7.3.4)Miejscowość

Stronie Śląskie

7.3.5)Kod pocztowy

57-550

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19980,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77313000-7Usługi utrzymania parków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stronie Śląskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stronie Śląskie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 279 839 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77313000-7 (Usługi utrzymania parków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Mobilne Studio Auto Detailingu (Stronie Śląskie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.