ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

DZP.261.37.2025 - dostawa sprzętu komputerowego

Zamawiający Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „DZP.261.37.2025 - dostawa sprzętu komputerowego”. Termin składania ofert minął 8 sierpnia 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Fundacja Rozwoju Systemu EdukacjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 30 lipca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 406 820 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
8 sierpnia 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena80%Gwarancja20%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 80%, Gwarancja 20%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: DZP.261.37.2025 - dostawa sprzętu komputerowego.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail