ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Odnowienie 13 pustostanów w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy na terenie AN-6 (5 części).

Zamawiający Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Odnowienie 13 pustostanów w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st.…”. Termin składania ofert minął 18 sierpnia 2025, 10:00. Wadium: 641 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
641 zł
Termin składania ofert
18 sierpnia 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%G - okres gwarancji i rękojmi robót objętych odbiorem30%T – Termin przystąpienia do usuwania wad w okresie gwarancji i rękojmi10%

Przebieg postępowania

8 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, G - okres gwarancji i rękojmi robót objętych odbiorem 30%, T – Termin przystąpienia do usuwania wad w okresie gwarancji i rękojmi 10%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Odnowienie 13 pustostanów w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy na terenie AN-6 (5 części).

  • 3

    RyzykoWadium: 641,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015259640

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Walewska 4

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

04-022

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zamowienia.zgnpragapld.pl/menu_powyzej_130000.html

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odnowienie 13 pustostanów w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy na terenie AN-6 (5 części).

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7dcb394c-3c45-4eda-893b-09615ab963ab

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00349228

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00024333/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.47 Odnowienie 14 pustostanów w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy na terenie AN-6 (5 części)

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.zgnpragapld.pl/tryb_podstawowy_bez_negocjacji.html

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://zamowienia.zgnpragapld.pl/tryb_podstawowy_bez_negocjacji.html

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1.Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się, zgodnie z art. 61 ust. 1 ustawy Pzp, wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, co obejmuje w szczególności składanie w postępowaniu ofert, dokumentów i oświad-czeń, zawiadomień oraz informacji przy użyciu funkcjonalności udostępnionych na stronie internetowej przedmiotowego postępowania:
https://zamowienia.zgnpragapld.pl/tryb_podstawowy_bez_negocjacji.html
2. Ofertę wraz z załącznikami, sporządza się, pod rygorem nieważności, w: 1) formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub 2) postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
3. Komunikacja ze strony Zamawiającego z Wykonawcą będzie się odbywała za po-mocą e-maila podanego przez Wykonawcę w formularzu oferty. Wykonawca na żą-danie Zamawiającego niezwłocznie potwierdza fakt otrzymania wszelkich pism, za-wiadomień oraz informacji wysłanych przez Zamawiającego.
4. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem strony internetowej Zamawiającego do złożenia oferty wraz z załącznikami wynosi 64 MB (na wszystkie załączone w jednej ofercie pliki max 20 załączników).
5. Za datę wpływu oferty, wniosków, zawiadomień, oświadczeń, dokumentów elek-tronicznych lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń oraz innych in-formacji przyjmuje się datę ich wpływu na stronę zamówień publicznych ZGN. Datę i godzinę wpływu potwierdza Elektroniczne Potwierdzenie Odbioru (EPO) generowa-ne automatycznie na stronie. Dokument jest możliwy. Dokument jest możliwy do pobrania za-równo dla Wykonawcy jak i Zamawiające-go. Pobranie EPO jest jedynym potwierdzeniem złożenia dokumen-tów.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Obowiązek informacyjny został określony w pkt 36 SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP/TP/Rb/56/25.

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

5

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest odnowienie 13 pustostanów w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy na terenie AN-6 (5 części)

część I – 2 pustostany przy ul. Dobrowoja 4 m 4 i ul. Dobrowoja 6 m 9 w Warszawie. 2. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: 1) roboty budowlane (przygotowanie powierzchni ścian i sufitów do malowania, obsadzenie ościeżnic stalowych w ścianach z cegieł i drzwi, roboty zduńskie, remont podłóg, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej), 2) roboty sanitarne (remont instalacji wodnej, kanalizacyjnej, gazowej, ogrzewania etażowego), 3) roboty elektryczne (wyodrębnienie obwodów elektrycznych, mocowanie puszek i gniazd wtyczkowych). 3. Zakres prac określa: 1) opis przedmiotu zamówienia (wraz ze szkicami lokali), przedmiary robót i kosztorysy nakładcze - stanowiące załącznik nr 7 do SWZ. 2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót - stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

45454100-5 - Odnawianie

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zgodnie z zapisami SWZ

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

G - okres gwarancji i rękojmi robót objętych odbiorem

4.3.6.)Waga

30,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

T – Termin przystąpienia do usuwania wad w okresie gwarancji i rękojmi

4.3.6.)Waga

10,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest odnowienie 13 pustostanów w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy na terenie AN-6 (5 części)

Część II – 4 pustostany przy ul. Pustelnickiej 8A m 5, ul. Pustelnickiej 20 m 4, ul. Pustelnickiej 25 m 2 i ul. Pustelnickiej 30 m 15 w Warszawie. 2. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: 1) roboty budowlane (przygotowanie powierzchni ścian i sufitów do malowania, obsadzenie ościeżnic stalowych w ścianach z cegieł i drzwi, roboty zduńskie, remont podłóg, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej), 2) roboty sanitarne (remont instalacji wodnej, kanalizacyjnej, gazowej, ogrzewania etażowego), 3) roboty elektryczne (wyodrębnienie obwodów elektrycznych, mocowanie puszek i gniazd wtyczkowych). 3. Zakres prac określa: 1) opis przedmiotu zamówienia (wraz ze szkicami lokali), przedmiary robót i kosztorysy nakładcze - stanowiące załącznik nr 7 do SWZ. 2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót - stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

45454100-5 - Odnawianie

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zgodnie z zapisami SWZ

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

G - okres gwarancji i rękojmi robót objętych odbiorem

4.3.6.)Waga

30,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

T – Termin przystąpienia do usuwania wad w okresie gwarancji i rękojmi

4.3.6.)Waga

10,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest odnowienie 13 pustostanów w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy na terenie AN-6 (5 części)

Część III – 3 pustostany przy ul. Suchodolskiej 22 m 2 i 6 oraz ul. Suchodolskiej 24 m 4 w Warszawie. 2. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: 1) roboty budowlane (przygotowanie powierzchni ścian i sufitów do malowania, obsadzenie ościeżnic stalowych w ścianach z cegieł i drzwi, roboty zduńskie, remont podłóg, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej), 2) roboty sanitarne (remont instalacji wodnej, kanalizacyjnej, gazowej, ogrzewania etażowego), 3) roboty elektryczne (wyodrębnienie obwodów elektrycznych, mocowanie puszek i gniazd wtyczkowych). 3. Zakres prac określa: 1) opis przedmiotu zamówienia (wraz ze szkicami lokali), przedmiary robót i kosztorysy nakładcze - stanowiące załącznik nr 7 do SWZ. 2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót - stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

45454100-5 - Odnawianie

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

35 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zgodnie z zapisami SWZ

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

G - okres gwarancji i rękojmi robót objętych odbiorem

4.3.6.)Waga

30,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

T – Termin przystąpienia do usuwania wad w okresie gwarancji i rękojmi

4.3.6.)Waga

10,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest odnowienie 13 pustostanów w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy na terenie AN-6 (5 części)

Część IV – 2 pustostany przy ul. Świętosławskiej 22 m 2 i ul. Kutnowskiej 12 m 54 w Warszawie; 2. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: 1) roboty budowlane (przygotowanie powierzchni ścian i sufitów do malowania, obsadzenie ościeżnic stalowych w ścianach z cegieł i drzwi, roboty zduńskie, remont podłóg, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej), 2) roboty sanitarne (remont instalacji wodnej, kanalizacyjnej, gazowej, ogrzewania etażowego), 3) roboty elektryczne (wyodrębnienie obwodów elektrycznych, mocowanie puszek i gniazd wtyczkowych). 3. Zakres prac określa: 1) opis przedmiotu zamówienia (wraz ze szkicami lokali), przedmiary robót i kosztorysy nakładcze - stanowiące załącznik nr 7 do SWZ. 2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót - stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

45454100-5 - Odnawianie

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zgodnie z zapisami SWZ

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

G - okres gwarancji i rękojmi robót objętych odbiorem

4.3.6.)Waga

30,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

T – Termin przystąpienia do usuwania wad w okresie gwarancji i rękojmi

4.3.6.)Waga

10,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest odnowienie 13 pustostanów w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy na terenie AN-6 (5 części)

Część V – 2 pustostany przy ul. Rozłuckiej 16 m 44 i ul. Sygietyńskiego 3 m 7 w Warszawie. 2. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: 1) roboty budowlane (przygotowanie powierzchni ścian i sufitów do malowania, obsadzenie ościeżnic stalowych w ścianach z cegieł i drzwi, roboty zduńskie, remont podłóg, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej), 2) roboty sanitarne (remont instalacji wodnej, kanalizacyjnej, gazowej, ogrzewania etażowego), 3) roboty elektryczne (wyodrębnienie obwodów elektrycznych, mocowanie puszek i gniazd wtyczkowych). 3. Zakres prac określa: 1) opis przedmiotu zamówienia (wraz ze szkicami lokali), przedmiary robót i kosztorysy nakładcze - stanowiące załącznik nr 7 do SWZ. 2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót - stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

45454100-5 - Odnawianie

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zgodnie z zapisami SWZ

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

G - okres gwarancji i rękojmi robót objętych odbiorem

4.3.6.)Waga

30,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

T – Termin przystąpienia do usuwania wad w okresie gwarancji i rękojmi

4.3.6.)Waga

10,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lute-go 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. Wraz ze zło-żeniem oświadczenia, wykonawca może przedstawić dowody, że powiązania z innym wykonawcą nie prowadzą do zakłócenia konkurencji w postępowaniu o udzielenie zamówienia (w szczególności gdy oferty zostały przygotowane niezależnie od siebie) – wg wzoru stanowiącego Załącznik Nr 5 do SWZ;
2) oświadczenia(ń) o aktualności oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu - wg wzoru stanowiącego Załącznik Nr 4 do SWZ,
3) oświadczenie Wykonawcy o niezaleganiu z opłacaniem podatków i opłat lokalnych, o których mowa w ustawie z dnia 12 stycznia 1991 r. o podatkach i opłatach lokalnych – wg wzoru stanowiącego załącznik Nr 6 do SWZ;
4) dokumenty wymienionych w ppkt 1 - 3 dotyczących podmiotów wspólnie składa-jących ofertę oddzielnie dla każdego podmiotu.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Wykonawca zobowiązany jest złożyć w terminie wskazanym, w pkt 26, w formie określonej w pkt 23 SWZ ofertę składającą się z:
a) wypełnionego Formularza Oferty – wg treści załącznika Nr 1 do SWZ;
b) kosztorysu ofertowego (odrębnie dla każdej części) sporządzonych na podstawie przedmiarów robót i kosztorysów nakładczych
c) dowodu wniesienia wadium – zgodnie z zapisami pkt 22 SWZ;
d) wypełnionego oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania treści stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ – w przypadku:
e) wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców oświadczenie składa każdy z wykonawców,
f) w przypadku gdy wobec wykonawcy zachodzą podstawy wykluczenia wskazane w art. 110 ust. 2 ustawy Pzp, wykonawca wraz z oświadczeniem (stanowiącym Za-łącznik nr 2 do SWZ) składa dowody na potwierdzenie spełnienia przesłanek okre-ślonych w art. 110 ust. 2 ustawy Pzp, uchylających podstawy wykluczenia,
1) dokumentu zawierającego dane aktualne na dzień składania ofert, potwierdzającego, że oferta została podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonaw-cy, w przypadku gdy oferta została podpisana przez inną osobę niż umocowana w do-kumencie rejestrowym Wykonawcy (np. pełnomocnictwo, umowa spółki cywilnej);
2) oświadczenia wykonawców w przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy - wg treści załącznika Nr 3 do SWZ;

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium

Wykonawca zobowiązany jest, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w wysokości:
1) dla części I – 1 000,- zł,
2) dla części II – 1 800,- zł,
3) dla części III – 1 500,- zł,
4) dla części IV – 700,- zł,
5) dla części V – 1 000,- zł.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
1.Zamawiający dopuszcza możliwość składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w ramach oferty wspólnej 2. Podmioty składające wspólną ofertę

zobowiązane są do ustanowienia w formie pisemnej pełnomocnika reprezentującego ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Zamawiający może zażądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego umowy regulującej współpracę pod-miotów występujących wspólnie; 2. Szczegółowe wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, zostały określone w SWZ.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy. Zakres dopuszczalnych zmian postanowień umowy określa wzór umowy stanowiący Załącznik 9 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-08-14 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://zamowienia.zgnpragapld.pl/tryb_podstawowy_bez_negocjacji.html

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-08-14 11:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2025-09-12

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45454100-5Odnawianie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 18.08.2025, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Tak. Wadium określono na 641 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45454100-5 (Odnawianie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.