Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH „TUW” 02-793 WARSZAWA, UL. H. RAABEGO 13· Warszawa
Wartość umowy
109 570 zł
Umowa zawarta
23 lipca 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 109 570 zł – 183 328 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Klauzule fakultatywne10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Ubezpieczenia majątku Gminy Łańcut oraz jednostek organizacyjnych”.

Zamawiający Gmina Łańcut (Łańcut, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „„Ubezpieczenia majątku Gminy Łańcut oraz jednostek organizacyjnych””, wybierając ofertę wykonawcy TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH „TUW” 02-793 WARSZAWA, UL. H. RAABEGO 13. Wartość umowy: 109 570 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina ŁańcutŁańcut, Podkarpackie (powiat Łańcucki →)opublikowano 23 lipca 2025
Wartość umowy
109 570 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH „TUW” 02-793 WARSZAWA, UL. H. RAABEGO 13 (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 109 570,00 zł (umowę zawarto 23 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 109 570,00 zł do 183 328,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ŁAŃCUT

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581790

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Adama Mickiewicza 2A

1.5.2.)Miejscowość

Łańcut

1.5.3.)Kod pocztowy

37-100

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@gminalancut.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminalancut.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://mentor.logintrade.net/zapytania_email,202259,d6061e0b674a8ff5a82a06a33c4f28cf.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Ubezpieczenia majątku Gminy Łańcut oraz jednostek organizacyjnych”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-406c6c30-518b-4dc3-92e7-f78496ab8c69

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00341316

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00289358

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZK /24/6/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest „Ubezpieczenia majątku Gminy Łańcut oraz jednostek organizacyjnych”. 2. Rodzaj zamówienia

usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe. 3.1. 66516000-0 (usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej) 66515000-3 (usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty 4. Przedmiotem zamówienia jest 5. - ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej: • Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami 6. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji ani wznowienia. 8. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7)

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

109570 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

183328 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

109570 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH „TUW” 02-793 WARSZAWA, UL. H. RAABEGO 13

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

012114579

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

109570 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
509 123 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 024 zł1 017 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
814 476 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 024 zł
Mediana
509 123 zł
Górny kwartyl
1 017 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Łańcut prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łańcut.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 109 570 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH „TUW” 02-793 WARSZAWA, UL. H. RAABEGO 13 (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.