ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remont łazienek w budynku Trzeciego Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy oraz w budynku Drugiego Urzędu Skarbowego w Toruniu

Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Remont łazienek w budynku Trzeciego Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy oraz w budynku…”. Termin składania ofert minął 8 sierpnia 2025, 09:30. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Izba Administracji Skarbowej w BydgoszczyBydgoszcz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 23 lipca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 849 512 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
8 sierpnia 2025, 09:30
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Przedłużenie okresu gwarancji na wykonane roboty budowlane, użyte do ich realizacji materi40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    23 lipca 2025

    Termin ofert: 8 sierpnia 2025 09:30
  2. Wynik postępowania

    08 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Przedłużenie okresu gwarancji na wykonane roboty budowlane, użyte do ich realizacji materi 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Remont łazienek w budynku Trzeciego Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy oraz w budynku Drugiego Urzędu Skarbowego w Toruniu.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W BYDGOSZCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001021145

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dr. Emila Warmińskiego 18

1.5.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

85-950

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.ias.bydgoszcz@mf.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kujawsko-pomorskie.kas.gov.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont łazienek w budynku Trzeciego Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy oraz w budynku Drugiego Urzędu Skarbowego w Toruniu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1b8d807a-fb1e-457c-af64-96eb4177e80e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00340822

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00111248/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Remont łazienek w budynku III US w Bydgoszczy i II US Toruń

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ias-bydgoszcz.ezamawiajacy.pl

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ias-bydgoszcz.azamawiajacy.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Szczegółowe określenie wymagań technicznych i organizacyjnych dot. korespondencji elektronicznej zawarto w Rozdziale III SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Szczegółowe określenie zasad związanych z obowiązkiem informacyjnym RODO zawarto w Rozdziale XIV SWZ.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Szczegółowe określenie zasad związanych z obowiązkiem informacyjnym RODO zawarto w Rozdziale XIV SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

0401-ILZ.260.2.16.2025

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

2

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont łazienek w budynku Trzeciego Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy przy ul. Rejtana 5

4.2.6.)Główny kod CPV

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Skorzystanie z prawa opcji:
1) (dla części I zamówienia)
polegać będzie na wykonaniu w budynku Trzeciego Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy:
─ remontu łazienki znajdującej się na III piętrze budynku (pomieszczenie 331);
─ remontu łazienki znajdującej się na III piętrze budynku (pomieszczenie 332);
─ remontu łazienki znajdującej się na IV piętrze budynku (pomieszczenie 418);
─ remontu łazienki znajdującej się na IV piętrze budynku (pomieszczenie 419);
─ będzie mogło nastąpić w całym albo częściowym zakresie;
2) nastąpi na podstawie odrębnego zlecenia przekazanego przez Zamawiającego na adres e-mail Wykonawcy.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Przedłużenie okresu gwarancji na wykonane roboty budowlane, użyte do ich realizacji materiały, urządzenia i wyposażenie

4.3.6.)Waga

40,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont łazienek w budynku Drugiego Urzędu Skarbowego w Toruniu przy ul. Mazowieckiej 63

4.2.6.)Główny kod CPV

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Skorzystanie z prawa opcji:
1) (dla części II zamówienia)
- polegać będzie na wykonaniu w budynku Drugiego Urzędu Skarbowego w Toruniu remontu łazienki znajdującej się na parterze budynku (pomieszczenie 28);
2) nastąpi na podstawie odrębnego zlecenia przekazanego przez Zamawiającego na adres e-mail Wykonawcy.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Przedłużenie okresu gwarancji na wykonane roboty budowlane, użyte do ich realizacji materiały, urządzenia i wyposażenie

4.3.6.)Waga

40,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy spełniają następujący warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej:
1) Wykonawca w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie:
─ (dla części I zamówienia) co najmniej dwie roboty budowlane polegające na wykonaniu prac remontowych o wartości brutto nie mniejszej niż 50 000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100) każda;
─ (dla części II zamówienia) co najmniej dwie roboty budowlane polegające na wykonaniu prac remontowych o wartości brutto nie mniejszej niż 50 000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100) każda.
Jeżeli Wykonawca składa ofertę na więcej niż jedną część zamówienia, winien wykazać posiadanie doświadczenia wymaganego łącznie dla tych części zamówienia, na które składa ofertę: np. jeżeli Wykonawca składa ofertę na I i II część zamówienia winien wykazać, że wykonał należycie:
─ cztery roboty budowlane, w tym: dwie roboty budowlane odpowiadające rodzajem przedmiotowi części I zamówienia o wartości minimum 50 000,00 zł brutto każda i dwie roboty budowlane odpowiadające rodzajem przedmiotowi części II zamówienia o wartości minimum 50 000,00 zł brutto każda;
lub
‒ dwie roboty budowlane odpowiadające rodzajem przedmiotowi tych części zamówienia, na ogólną wartość nie mniejszą niż 100 000,00 zł brutto każda.
Przez wartość roboty budowlanej rozumie się wysokość wynagrodzenia otrzymanego przez Wykonawcę robót budowlanych od inwestora z tytułu ich wykonania.
Pod pojęciem jednej roboty budowlanej należy rozumieć jeden kontrakt/jedną umowę. Nie dopuszcza się możliwości sumowania wartości wykonanych robót budowlanych realizowanych w ramach kilku (wielu) umów w celu uzyskania wartości wymaganej dla wykazania spełnienia warunku udziału w postępowaniu.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

W celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia, Wykonawca będzie obowiązany do złożenia oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych w:
a) art. 108 ust. 1 ustawy Pzp,
b) art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Pzp,
c) art. 7 ust. 1 ustawy sankcyjnej
wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunku udziału w postępowaniu, o którym mowa w Rozdziale XVII ust. 2 pkt 1 SWZ, Wykonawca będzie obowiązany do złożenia:
1) wykazu robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie (wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 7 do SWZ); przy czym dowodami, o których mowa są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty; Zamawiający zastrzega możliwość weryfikacji należytego wykonania robót budowlanych bezpośrednio u podmiotu, na rzecz którego były wykonane.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Jeżeli Wykonawca przewiduje rozwiązania równoważne z referencjami technicznymi (np. normami), Zamawiający wymaga, aby Wykonawca przedstawił w ofercie dowód równoważności w sposób określony w art. 101 ust. 5 i 6 ustawy Pzp, składając jednocześnie opis proponowanych rozwiązań równoważnych w stosunku do norm określonych w Opisie przedmiotu zamówienia, zgodnie z Załącznikiem nr 6 do SWZ – Opis proponowanych rozwiązań równoważnych w stosunku do norm określonych w OPZ.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Wszelkie zmiany i uzupełnienia Umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności.
2. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany postanowień Umowy w następujących przypadkach i zakresie:
1) wystąpienia konieczności zmiany terminu realizacji Umowy ze względu na okoliczności, o których mowa w § 3 ust. 1 Umowy;
2) zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa, które będą miały wpływ na realizację przedmiotu zamówienia, w szczególności zmiany stawki podatku od towarów i usług mającej zastosowanie do wynagrodzenia Wykonawcy, o którym mowa w § 10 ust. 2 lub 3 Umowy;
3) zmiany Podwykonawcy, na którego wiedzę i doświadczenie Wykonawca powoływał się przy wykazaniu spełniania warunku udziału w postępowaniu, po potwierdzeniu spełniania warunku udziału oraz przedłożeniu dokumentów wymaganych w SWZ;
4) wystąpienia konieczności wykonania dodatkowych robót, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 3 Pzp, zgodnie z Protokołem konieczności, o którym mowa w § 1 ust. 12, jeżeli ich wykonanie jest niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu Umowy;
5) wystąpienia konieczności wykonania robót zamiennych w stosunku do robót opisanych w dokumentacji (w szczególności w przedmiarze, STWiORB itp.), o ile stały się niezbędne do prawidłowego, tj. zgodnego z zasadami wiedzy technicznej i przepisami obowiązującymi na dzień odbioru ostatecznego robót, wykonania przedmiotu Umowy.
3. W przypadku zmiany Podwykonawcy, z którego doświadczenia skorzystał Wykonawca dla potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu, Wykonawca zobowiązany będzie do przedłożenia dokumentów wymaganych w SWZ dla tego postępowania dla nowego Podwykonawcy. Zmiana Podwykonawcy może nastąpić wyłącznie na podstawie pisemnej zgody Zamawiającego.
4. Nie stanowi zmiany Umowy:
1) zmiana danych teleadresowych Stron;
2) zmiana osób reprezentujących Zamawiającego i Wykonawcę, o których mowa w § 7 ust. 1 i 2 Umowy;
3) zmiana Harmonogramu, o której mowa w § 1 ust. 5-9, nie powodująca wydłużenia terminu realizacji Umowy.
5. Zmiana, o której mowa w ust. 4 pkt 3 wymaga zachowania procedury opisanej w § 7 ust. 4-6 Umowy.
6. Zmiany, o których mowa w ust. 4 dokonywane są w drodze jednostronnego pisemnego oświadczenia danej Strony i wywołują skutek od dnia doręczenia go drugiej Stronie, z zastrzeżeniem postanowień ustępu 5 powyżej.
7. Strony zobowiązują się do wzajemnego informowania o wszelkich zmianach adresów, z zastrzeżeniem, że jeżeli którakolwiek ze Stron nie powiadomi drugiej Strony o zmianie adresu i z tej przyczyny nie dokona odbioru korespondencji, wszelka korespondencja wysyłana na ostatnio podany adres, będzie uważana za skutecznie doręczoną.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-08-08 09:30

8.2.)Miejsce składania ofert

za pośrednictwem Platformy pod adresem: https://ias-bydgoszcz.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-08-08 10:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2025-09-06

Sekcja 9

Pozostałe informacje

  1. 1)
    zamówienie podstawowe: 3 (trzy) miesiące od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 grudnia 2025 roku (w zależności od tego, który z terminów wypadnie wcześniej);
  2. 2)
    prawo opcji: 2 (dwa) miesiące od dnia przekazania informacji o zamiarze skorzystania z prawa opcji, nie później niż do 1 grudnia 2025 r. (w zależności od tego, który z terminów wypadnie wcześniej). Zamawiający powiadomi Wykonawcę o ewentualnym skorzystaniu z prawa opcji nie później niż do 15 września 2025 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45211310-5Roboty budowlane w zakresie łaziene…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
849 512 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
193 074 zł6 422 046 zł
Rozstęp międzykwartylowy
6 228 972 zł
Źródło próbki
CPV 45211· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
193 074 zł
Mediana
849 512 zł
Górny kwartyl
6 422 046 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 08.08.2025, 09:30. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45211310-5 (Roboty budowlane w zakresie łazienek). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.