Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
TADOS SP Z O. O.· RADOMSKOmikrofirma
Wartość umowy
4 107 708 zł
Umowa zawarta
22 lipca 2025
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 4 107 708 zł – 5 086 050 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„ Rozbudowa budynku mieszkalno-usługowego wraz z budową windy i klatki schodowej oraz zmianą sposobu użytkowania na klubik malucha ”

Zamawiający Gmina Dobryszyce (Dobryszyce, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa budynku mieszkalno-usługowego wraz z budową windy i klatki schodowej oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy TADOS SP Z O. O. Wartość umowy: 4 107 708 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina DobryszyceDobryszyce, Łódzkieopublikowano 23 lipca 2025
Wartość umowy
4 107 708 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TADOS SP Z O. O. (RADOMSKO), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 4 107 708,00 zł (umowę zawarto 22 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 4 107 708,00 zł do 5 086 050,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail