Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W wyznaczonym terminie na składanie ofert tj. do dnia 17.07.2025 r. do godziny 13:00 nie wpłynęła żadna oferta

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

Oferty w postępowaniu
0 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Kompleksowe zorganizowanie 5-dniowego wyjazdu terapeutycznego w wakacje 2025r. w ramach projektu „W rodzinie jest moc”.

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli (Zduńska Wola, Łódzkie) opublikował wynik postępowania „Kompleksowe zorganizowanie 5-dniowego wyjazdu terapeutycznego w wakacje 2025r. w ramach…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
0 ofert
Konkurencyjność
~4,8 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W wyznaczonym terminie na składanie ofert tj. do dnia 17.07.2025 r. do godziny 13:00 nie wpłynęła żadna oferta. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 0 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730981122

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jarosława Dąbrowskiego 15

1.5.2.)Miejscowość

Zduńska Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

98-220

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.7.)Numer telefonu

43 824 99 99

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pcprzdunskawola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pcprzdunskawola.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a94e83e0-33bf-4128-a3cb-1b60cc936b19

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Kompleksowe zorganizowanie 5-dniowego wyjazdu terapeutycznego w wakacje 2025r. w ramach projektu „W rodzinie jest moc”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a94e83e0-33bf-4128-a3cb-1b60cc936b19

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00335160

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00303137/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Kompleksowe zorganizowanie 5-dniowego wyjazdu terapeutycznego w wakacje 2025r. w ramach projektu „W rodzinie jest moc”. Znak sprawy ZPZ-FELD.26.23.2025

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „W rodzinie jest moc” współfinansowany Ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00309582

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPZ-FELD.26.23.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

199052,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa społeczna polegająca na wykonaniu kompleksowej usługi zorganizowania i przeprowadzenia jednego 5-dniowego wyjazdu terapeutycznego wraz z usługą hotelarską i gastronomiczną oraz przygotowaniem materiałów dydaktycznych, w związku z realizacją przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli projektu pn. „W rodzinie jest moc” wspófinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
2. Grupą docelową są dzieci z rodzin zastępczych, rodzice zastępczy, dzieci biologiczne rodziców zastępczych oraz 5 osób kadry PCPR w Zduńskiej Woli.
3. Czas trwania wyjazdu to 5 dni z 4 noclegami.
4. Liczba uczestników. Zamówienie podstawowe obejmuje 80 uczestników z opcją rozszerzoną o 20 osób lub opcją zmniejszenia o 20 osób, w tym ok. 30 osób dorosłych ( z 5 osobami kadry PCPR), pozostała grupa to dzieci w różnym wieku.
5. Miejsce docelowe wyjazdu to miejscowość na pograniczu województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego w pobliżu jeziora (w odległości do 1000 m). Region Pałuki.
6. Szczegółowy przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy.
7. Usługi powinny być świadczone z należytą starannością i zachowaniem najwyższych standardów. Z uwagi na fakt, że zamówienie dotyczy pracy z dziećmi i młodzieżą, zgodnie z Ustawą z dnia 13 maja 2016 r.
o przeciwdziałaniu zagrożeniu przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich (Dz. U. z 2024 r. poz. 560 ze zm.), Zamawiający nie dopuszcza realizacji zamówienia przez osobę figurującą w Krajowym Rejestrze Karnym oraz w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.

4.5.3.)Główny kod CPV

63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85320000-8 - Usługi społeczne

85312320-8 - Usługi doradztwa

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W wyznaczonym terminie na składanie ofert tj. do dnia 17.07.2025 r. do godziny 13:00 nie wpłynęła żadna oferta.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63511000-4Organizacja wycieczek
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zduńska Wola.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 63511000-4 (Organizacja wycieczek). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.