Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
773 000 zł
Umowa zawarta
17 lipca 2025
Okres realizacji
120 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 773 000 zł – 845 296 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowa gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Sikorzynie

Zamawiający Gmina Gostyń (Gostyń, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Sikorzynie”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Remontowo-Budowlana Franciszek Jankowski. Wartość umowy: 773 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina GostyńGostyń, Wielkopolskie (powiat Gostyński →)opublikowano 18 lipca 2025
Wartość umowy
773 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Remontowo-Budowlana Franciszek Jankowski (Gostyń), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 773 000,12 zł (umowę zawarto 17 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 773 000,12 zł do 845 296,16 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 120 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail