ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„DOWÓZ UCZNIÓW DO SZKÓŁ, DLA KTÓRYCH ORGANEM PROWADZĄCYM JEST GMINA BOJANÓW W ROKU SZKOLNYM 2025/2026 NA PODSTAWIE ZAKUPU BILETÓW MIESIĘCZNYCH”

Zamawiający Centrum Usług Wspólnych w Bojanowie (Bojanów, Podkarpackie) prowadził postępowanie „DOWÓZ UCZNIÓW DO SZKÓŁ, DLA KTÓRYCH ORGANEM PROWADZĄCYM JEST GMINA BOJANÓW W ROKU…”. Termin składania ofert minął 28 lipca 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Centrum Usług Wspólnych w BojanowieBojanów, Podkarpackieopublikowano 18 lipca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
28 lipca 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas podstawienia autobusu zastępczego40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    18 lipca 2025

    Termin ofert: 28 lipca 2025 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Czas podstawienia autobusu zastępczego 40%.

  • 2

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: DOWÓZ UCZNIÓW DO SZKÓŁ, DLA KTÓRYCH ORGANEM PROWADZĄCYM JEST GMINA BOJANÓW W ROKU SZKOLNYM 2025/2026 NA PODSTAWIE ZAKUPU BILETÓW MIESIĘCZNYCH.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail