Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa akcesoriów do aparatury medycznej 7.2024

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie (Strzyżów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa akcesoriów do aparatury medycznej 7.2024”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej w StrzyżowieStrzyżów, Podkarpackieopublikowano 16 lipca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 525 220 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370482512

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Dąbrowskiego

1.4.2.)Miejscowość

Strzyżów

1.4.3.)Kod pocztowy

38-100

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.as@zozstrzyzow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zozstrzyzow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7165bb3b-e111-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00329630

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-07-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00247446

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa akcesoriów do aparatury medycznej 7.2024

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1 Akcesoria elektrochirurgiczne kompatybilne z diatermiami BOWA ARC – 400 oraz MEGA POWER TM w ilości i asortymencie określonych w SWZ - formularzu asortymentowo cenowym

3.9.)Główny kod CPV

33162200-5 - Przyrządy używane na salach operacyjnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

POL-MED PLUS LIDIA KUŚNIERZ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 356303302

4.3.3.)Ulica

Czarnochowice 67

4.3.4.)Miejscowość

Wieliczka

4.3.5.)Kod pocztowy

32-020

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

74046,96 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00300842/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-07-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W przypadku niezrealizowania przedmiotu umowy możliwość przedłużenia terminu obowiązywania na podstawie par. 10 ust. 2

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Przedłużenie terminu obowiązywania umowy do 15.07.2025r.

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

57605,31 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33162200-5Przyrządy używane na salach operacy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
525 220 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
241 059 zł945 848 zł
Rozstęp międzykwartylowy
704 789 zł
Źródło próbki
CPV 33162· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
241 059 zł
Mediana
525 220 zł
Górny kwartyl
945 848 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Strzyżów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33162200-5 (Przyrządy używane na salach operacyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.