ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych Iłownica

Zamawiający Gmina Liniewo (Liniewo, Pomorskie) prowadził postępowanie „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych Iłownica”. Termin składania ofert minął 31 lipca 2025, 10:00. Planowany budżet: 300 000 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina LiniewoLiniewo, Pomorskieopublikowano 16 lipca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
300 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
31 lipca 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych Iłownica.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 300 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail