ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dowożenie uczniów do szkół podstawowych w: Gizałkach, Tomicach i Białobłotach w roku szkolnym 2025/2026

Zamawiający Gmina Gizałki (Gizałki, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Dowożenie uczniów do szkół podstawowych w: Gizałkach, Tomicach i Białobłotach w roku…”. Termin składania ofert minął 24 lipca 2025, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GizałkiGizałki, Wielkopolskie (powiat Pleszewski →)opublikowano 15 lipca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 422 172 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
24 lipca 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii podany w minutach40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii podany w minutach 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych w: Gizałkach, Tomicach i Białobłotach w roku szkolnym 2025/2026.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail