Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dowóz dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Nowe Miasto do szkoły i przedszkola w roku szkolnym 2024/2025

Zamawiający Miasto i Gmina Nowe Miasto (Nowe Miasto, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Nowe Miasto do szkoły i przedszkola w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto i Gmina Nowe MiastoNowe Miasto, Mazowieckie (powiat Płoński →)opublikowano 15 lipca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto i Gmina Nowe Miasto

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378284

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Apteczna 8

1.4.2.)Miejscowość

Nowe Miasto

1.4.3.)Kod pocztowy

09-120

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

info@ugnowemiasto.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugnowemiasto.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1279b537-c651-4bde-8e7d-ab48b70b3f2d

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00325652

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-07-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00423469

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dowóz dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Nowe Miasto do szkoły i przedszkola w roku szkolnym 2024/2025

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Dowóz dzieci i młodzieży
z terenu Miasta i Gminy Nowe Miasto do szkoły i przedszkola w roku szkolnym 2024/2025” oraz bezpieczne odwożenie ze szkoły do wyznaczonych punktów zbiórki. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić miejsca siedzące dla wszystkich objętych dowozem uczniów, z zapewnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa przejazdu w pozycji siedzącej. W razie awarii pojazdu wykonującego przewóz uczniów, Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia autobusu zastępczego na własny koszt.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie transportu tj. dowożenia i rozwożenia uczniów do:
- Zespołu Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście znajdującego się przy ul. Ciechanowskiej 15;
- Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka w Nowym Mieście znajdującego się przy ul. Ciechanowskiej 17.
3.1 Cztery trasy dowozu o łącznej długości około 150 km:
TRASA A
Nowe Miasto-Folwark, Władysławowo, Rostki, Miszewo B, Grabie, Miszewo Wielkie, Nowe Miasto, Przepitki, Kadłubówka, Nowe Miasto.

TRASA B
Gościmin Wielki, Karolinowo, Gucin, Zawady B, Zawady Stare, Gościmin Wielki,
Modzele-Bartłomieje, Henrykowo, Czarnoty, Zasonie, Nowe Miasto.
TRASA C
Latonice, Janopole, Szczawin, Adamowo, Klukówek, Jurzynek, Wólka Szczawińska, Anielin, Belin, Nowe Miasto.
TRASA D
Nowe Miasto, Joniec, Nowe Miasto.
3.2 Siedem tras odwozu o łącznej długości około 250 km

TRASA A
Kadłubówka, Miszewo Wielkie, Grabie, Miszewo B, Władysławowo, Rostki, Nowe Miasto-Folwark.
TRASA B
Nowe Miasto-Folwark, Władysławowo, Rostki, Miszewo B, Grabie, Miszewo Wielkie, Kadłubówka, Przepitki.
TRASA C
Zasonie, Gościmin Wielki, Karolinowo, Gucin, Zawady B, Zawady Stare, Gościmin Wielki, Modzele-Bartłomieje, Henrykowo, Czarnoty.
TRASA D
Zasonie, Gościmin Wielki, Karolinowo, Gucin, Zawady B, Zawady Stare, Gościmin Wielki, Modzele-Bartłomieje, Henrykowo, Czarnoty.
TRASA E
Latonice, Janopole, Szczawin, Adamowo, Klukówek, Szczawin, Jurzynek, Wólka Szczawińska, Anielin, Belin.
TRASA F
Latonice, Janopole, Szczawin, Adamowo, Klukówek, Szczawin, Jurzynek, Wólka Szczawińska, Anielin, Belin.
TRASA G
Nowe Miasto, Joniec, Nowe Miasto.
Podane długości tras są przybliżone, służące do obliczenia wartości zamówienia i porównania złożonych ofert. Kolejność przejazdów oraz faktyczne długości tras mogą uleć zmianie oraz faktyczne wykorzystanie pojazdów zostaną dookreślone. Pojazdy przeznaczone do dowozu dzieci i młodzieży winny spełniać warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia ( tekst jednolity- Dz. U. z 2024 r. poz. 502).
4. Do wykonania zamówienia niezbędne są:
- 3 autobusy do przewozu osób- 55 miejsc siedzących
- 1 bus do przewozu osób – co najmniej 15 miejsc siedzących

3.9.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-09-03 do 2025-06-26

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

"DAN-BUD" Usługi Ogólnobudowlane

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5671796454

4.3.3.)Ulica

Polna 31

4.3.4.)Miejscowość

Nowe Miasto

4.3.5.)Kod pocztowy

09-120

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

445184,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00503439/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-06-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

410113,92 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto i Gmina Nowe Miasto prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowe Miasto.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.