Wynik częściowy: umowy w 4 z 5 części, 1 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
248 919 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń chirurgicznych dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    39 776 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń chirurgicznych dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń chirurgicznych dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ
    SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNA· Łódź
    Wartość umowy
    88 316 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń chirurgicznych dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ
    Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.· Toruń
    Wartość umowy
    104 104 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń chirurgicznych dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ
    Abena Polska Sp. z o.o.· Goleniów
    Wartość umowy
    16 724 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa obłożeń chirurgicznych

Zamawiający "szpital Powiatowy w Rawiczu" Sp. z o.o. (Rawicz, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup i dostawa obłożeń chirurgicznych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 248 919 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
248 919 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 4 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: ZARYS INTERNATIONAL GROUP SP. Z O.O. SP. K. (część 1); SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNA (część 3); Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. (część 4); Abena Polska Sp. z o.o. (część 5).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 248 918,94 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"SZPITAL POWIATOWY W RAWICZU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Oddział zamawiającego

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 300904130

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. gen. Grota Roweckiego 6

1.5.2.)Miejscowość

Rawicz

1.5.3.)Kod pocztowy

63-900

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

katarzyna.krawczyk@szpitalrawicz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalrawicz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6b333e7f-7a5a-4db1-b6bb-e9ad297b99e3

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa obłożeń chirurgicznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6b333e7f-7a5a-4db1-b6bb-e9ad297b99e3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00323897

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Nlo-3820-09/TP/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń chirurgicznych dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

50534,55 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń chirurgicznych dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

189841,12 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń chirurgicznych dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

90337,54 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń chirurgicznych dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

104074,74 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń chirurgicznych dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

20457,36 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39775,71 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39775,71 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39775,71 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZARYS INTERNATIONAL GROUP SP. Z O.O. SP. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 273295877

7.3.3)Ulica

POD BOREM 18

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39775,71 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-08

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W niniejszym postępowaniu w części nr 2 nie wpłynęła żadna oferta.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

88315,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

88315,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

88315,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384767215

7.3.3)Ulica

ul. Częstochowska 38/52

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-121

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

88315,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-08

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

104103,79 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

104103,79 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

104103,79 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 870514656

7.3.3)Ulica

Ul. Żółkiewskiego 20/26

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

104103,79 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-08

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16723,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16723,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16723,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Abena Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 320054181

7.3.3)Ulica

Nowa 15, Łozienica

7.3.4)Miejscowość

Goleniów

7.3.5)Kod pocztowy

72-100

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16723,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-08

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141000-0Jednorazowe, niechemiczne artykuły…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
803 670 zł
Próbka: 54 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
229 993 zł2 545 765 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 315 772 zł
Źródło próbki
CPV 33141000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
229 993 zł
Mediana
803 670 zł
Górny kwartyl
2 545 765 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"szpital Powiatowy w Rawiczu" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rawicz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 248 919 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141000-0 (Jednorazowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZARYS INTERNATIONAL GROUP SP. Z O.O. SP. K. (Zabrze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.