Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Rozbudowa Systemu HIS oraz digitalizacja dokumentacji medycznej w ramach projektu pn.: "Wdrożenie e-usług w Szpitalu Powiatowym w Rawiczu Sp. z o.o.”

Zamawiający "szpital Powiatowy w Rawiczu" Sp. z o.o. (Rawicz, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozbudowa Systemu HIS oraz digitalizacja dokumentacji medycznej w ramach projektu pn.:…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    24 sierpnia 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

"SZPITAL POWIATOWY W RAWICZU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.2.)Oddział zamawiającego

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 300904130

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. gen. Grota Roweckiego 6

1.4.2.)Miejscowość

Rawicz

1.4.3.)Kod pocztowy

63-900

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.4.7.)Numer telefonu

+4861 6624222

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@konsultant-it.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalrawicz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0780fc86-1f40-4c8b-9edf-a34b2e19283d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403659

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/S 16-50758

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn. „Wdrożenie e-usług w Szpitalu Powiatowym w Rawiczu Sp. z o.o.” Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Rozbudowa Systemu HIS oraz digitalizacja dokumentacji medycznej w ramach projektu pn.: "Wdrożenie e-usług w Szpitalu Powiatowym w Rawiczu Sp. z o.o.”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. wraz z usługą wdrożenia i utrzymania. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Zakup, integracja i rozbudowa zintegrowanego systemu informatycznego Szpitala;
2) Zakup serwera dla zintegrowanego systemu informatycznego Szpitala;
3) Zakup modułu do digitalizacji dokumentacji medycznej HL7CDA do PDF;
4) Wdrożenie rozwiązań Al i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych (PUI) dla zintegrowanego system informatycznego Szpitala.

W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do:
1) wykonania analizy przedwdrożeniowej;
2) dostawy serwera dedykowanego dla systemu HIS (wraz z dostarczeniem i wdrożeniem najnowszej wersji silnika bazodanowego, w pełni kompatybilnego z obecnie eksploatowanym rozwiązaniem. Przedmiot zamówienia obejmuje również kompleksową migrację środowiska oraz uruchomienie produkcyjne systemu na nowej platformie;
3) wdrożenia systemu HIS, dodatkowych modułów/API oraz integracja z systemem użytkowanym przez Zamawiającego;
4) dostosowania i adaptacji Modułów Systemu HIS zgodnie z wynikami analizy przedwdrożeniowej;
5) integracji Systemu HIS z usługami udostępnianymi na platformie P1, RZM, PUI, RIS etc.;
6) przeprowadzenia szkolenia personelu Zamawiającego;
7) świadczenia gwarancyjnych usług serwisowych w zakresie zapewnienia ciągłości świadczenia usług w zakresie wdrażanych funkcjonalności Systemu HIS przez okres 36 miesięcy.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu Zamówienia oraz w Załączniku nr 2 – Projekt umowy dostawy. Wykonawca jest zobowiązany zapoznać się z ww. dokumentami przed złożeniem oferty oraz do ewentualnego wyjaśnienia wszelkich wątpliwości w trybie zapytań do SWZ przed złożeniem oferty. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych wyjaśnień na zapytania wykonawców. Zamawiający wymaga, aby realizacja przedmiotu zamówienia nastąpiła na warunkach i zasadach określonych we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

48480000-6 - Pakiety oprogramowania dla sprzedaży, marketingu i wywiadu gospodarczego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

36 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

KONSULTANT IT SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 639850778

4.3.3.)Ulica

ul. KRZYWA 21

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.5.)Kod pocztowy

60-118

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

3357900,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/S 59-205066

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Brak możliwości zrealizowania umowy w pierwotnym terminie o obiektywnym charakterze.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Modyfikacji ulega dotychczasowy zapis dotyczący Etapu III oraz końcowego terminu wykonania Przedmiotu Umowy. Całość zadania musi zostać zrealizowana nie później niż do 15.07.2026 r.

5.4.6.)Wartość zmiany

0,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

3357900,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48480000-6Pakiety oprogramowania dla sprzedaż…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"szpital Powiatowy w Rawiczu" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rawicz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48480000-6 (Pakiety oprogramowania dla sprzedaży. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.