Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Udzielenie kredytu bankowego na dofinansowanie zadania inwestycyjnego pn. Poprawa efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Lądek – etap II

Zamawiający Urząd Gminy w Lądku (Lądek, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Udzielenie kredytu bankowego na dofinansowanie zadania inwestycyjnego pn. Poprawa…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Urząd Gminy w LądkuLądek, Wielkopolskieopublikowano 11 lipca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 435 350 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

URZĄD GMINY W LĄDKU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000533104

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rynek 26

1.4.2.)Miejscowość

Lądek

1.4.3.)Kod pocztowy

62-406

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.4.7.)Numer telefonu

632763512

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@gminaladek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gminaladek.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-683744fc-fd35-4a9d-897d-75292830e00f

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00321943

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-07-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00109849

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Udzielenie kredytu bankowego na dofinansowanie zadania inwestycyjnego pn.
Poprawa efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Lądek – etap II

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest „Poprawa efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Lądek – etap II Zamówienie obejmuje

1) Uruchomienie kredytu do kwoty do kwoty 731 000,00 zł (słownie: siedemset trzydzieści jeden tysięcy złotych 00/100) 2) Zamawiający przewiduje składanie dodatkowego dokumentu do uruchomienia wypłaty, tj. dyspozycji Zamawiającego poprzez złożenie przez Zamawiającego zapotrzebowania na środki. 3) Uruchomienie kredytu następować będzie w formie przelewu na rachunek bankowy Zamawiającego o nr 47 8542 0001 2200 1935 0213 3323 prowadzony przez SGB Bank Spółdzielczy w Słupcy. 4) Zabezpieczenie kredytu stanowić będzie weksel własny in blanco wraz z deklaracją wekslową (kontrasygnowany przez Skarbnika Gminy Lądek ). - Okres karencji w spłacie kapitału: od dnia uruchomienia kredytu do końca roku 2025 5) Spłata rat kapitałowych kredytu dokonywana będzie w miesięcznych ratach w ostatnim dniu roboczym miesiąca w następujących kwotach łącznych rocznych: Okres kredytowania: 2025-2039 Spłata w następujących wysokościach: rok 2026 kwota spłaty 20 000,00 zł (rata miesięczna w przypadku pierwszych 11 miesięcy wyniesie 1666,66 zł przy czym rata 12 wyniesie 1666,74 zł) rok 2027 kwota spłaty 30 000,00 zł (rata miesięczna wyniesie 2 500,00 zł) rok 2028 kwota spłaty 30 000,00 zł (rata miesięczna wyniesie 2 500,00 zł) rok 2029 kwota spłaty 30 000,00 zł (rata miesięczna wyniesie 2 500,00 zł) rok 2030 kwota spłaty 30 000,00 zł (rata miesięczna wyniesie 2 500,00 zł) rok 2031 kwota spłaty 10 000,00 zł (rata miesięczna w przypadku pierwszych 11 miesięcy wyniesie 833,33 zł przy czym rata 12 wyniesie 833,37 zł) rok 2032 kwota spłaty 10 000,00 zł (rata miesięczna w przypadku pierwszych 11 miesięcy wyniesie 833,33 zł przy czym rata 12 wyniesie 833,37 zł) rok 2033 kwota spłaty 20 000,00 zł (rata miesięczna w przypadku pierwszych 11 miesięcy wyniesie 1666,66 zł przy czym rata 12 wyniesie 1666,74 zł) rok 2034 kwota spłaty 40 000,00 zł (rata miesięczna w przypadku pierwszych 11 miesięcy wyniesie 3 333,33 zł przy czym rata 12 wyniesie 3 333,37zł) rok 2035 kwota spłaty 30 000,00 zł (rata miesięczna wyniesie 2 500,00 zł) rok 2036 kwota spłaty 50 000,00 zł (rata miesięczna w przypadku pierwszych 11 miesięcy wyniesie 4 166,66 zł przy czym rata 12 wyniesie 4 166,74 zł) rok 2037 kwota spłaty 81 000,00 zł (rata miesięczna wyniesie 6 750,00 zł) rok 2038 kwota spłaty 175 000,00 zł (rata miesięczna w przypadku pierwszych 11 miesięcy wyniesie 14 583,33 zł przy czym rata 12 wyniesie 14 583,37 zł) rok 2039 kwota spłaty 175 000,00 zł (rata miesięczna w przypadku pierwszych 11 miesięcy wyniesie 14 583,33 zł przy czym rata 12 wyniesie 14 583,37 zł) Karencja w spłacie kapitału do dnia 31.12.2025 r.

3.9.)Główny kod CPV

66113000-5 - Usługi udzielania kredytu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-24

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-04-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Bank Spółdzielczy

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6670003699

4.3.3.)Ulica

Ul. Mickiewicza 2

4.3.4.)Miejscowość

Słupca

4.3.5.)Kod pocztowy

62-400

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

488812,51 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00166141/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-04-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

731000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66113000-5Usługi udzielania kredytu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 435 350 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
980 799 zł3 687 702 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 706 903 zł
Źródło próbki
CPV 66113000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
980 799 zł
Mediana
2 435 350 zł
Górny kwartyl
3 687 702 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Gminy w Lądku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lądek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66113000-5 (Usługi udzielania kredytu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.