Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Poprawa Gospodarki Wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Zawichost - etap II”

Zamawiający Gmina Zawichost (Zawichost, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Poprawa Gospodarki Wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Zawichost - etap II”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ZawichostZawichost, Świętokrzyskie (powiat Sandomierski →)opublikowano 11 lipca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Zawichost

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409809

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Żeromskiego 50

1.4.2.)Miejscowość

Zawichost

1.4.3.)Kod pocztowy

27-630

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@zawichost.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zawichost.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-19a71fa5-3bcb-4d2d-adce-b4e3598d3dd9

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00321564

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-07-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00529219

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Poprawa Gospodarki Wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Zawichost - etap II”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Zawichost - etap II objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części obejmujący II etapy:
Etap I:
Część nr 1 obejmująca dwa zadania:
Zadanie 1: „Przebudowy sieci wodociągowej w rejonie ul. Nadbrzeżnej, Cichej i Plażowej w Zawichoście”
Zadanie obejmuje przebudowę sieci wodociągowej oraz przyłączy wodociągowych w zakresie działek objętych opracowaniem, w ulicy ul. Nadbrzeżnej, Cichej i Plażowej w Zawichoście. Istniejącą sieć wodociągową w granicach działek objętych wnioskiem należy zdemontować, wydobyć z gruntu i zutylizować. Istniejącą sieć wodociągowa na działkach prywatnych (poza zakresem opracowania) pozostawić jako nieczynną. Projektowany wodociąg będzie zasilany z istniejącego wodociągu miejskiego zlokalizowanego na działce drogi gminnej nr 301. Źródłem wody jest ujęcie wód podziemnych w miejscowości Zawichost. Celem inwestycji jest zapewnienie dostawy wody do budynków istniejących oraz projektowanych.

Zadanie 2: „Budowa sieci wodociągowej w rejonie ul. Trójca w Zawichoście”
Zadanie obejmuje budowę sieci wodociągowej w rejonie ulicy Trójca w Zawichoście. Przejście projektowanej sieci pod pasem drogowym drogi wojewódzkiej nr 777 w km 9+002 według odrębnego opracowania. Podłączenie przyłącza wodociągowego do budynku na działce 725 wg odrębnego opracowania. Projektowany wodociąg będzie zasilany z istniejącego wodociągu miejskiego DN100 zlokalizowanego na działce prywatnej nr 775/1. Źródłem wody jest ujęcie wód podziemnych w miejscowości Zawichost. Celem inwestycji jest zapewnienie dostawy wody do budynków istniejących oraz projektowanych.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

POL-BUD Monika Polek

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9222313247

4.3.4.)Miejscowość

Tarnobrzeg

4.3.5.)Kod pocztowy

39-400

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

315988,87 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00625795/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-04-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

315988,87 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zawichost prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zawichost.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.