Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
393 253 zł
Umowa zawarta
10 lipca 2025
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 393 253 zł – 888 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych nr 113569L od km 1+095 do km 1+910 w miejscowości Wierzchowiska Pierwsze

Zamawiający Gmina Modliborzyce (Modliborzyce, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych nr 113569L od km 1+095 do…”, wybierając ofertę wykonawcy TOMTRANS Tomasz Wojciechowski. Wartość umowy: 393 253 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina ModliborzyceModliborzyce, Lubelskie (powiat Janowski →)opublikowano 11 lipca 2025
Wartość umowy
393 253 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TOMTRANS Tomasz Wojciechowski (Dzwola), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 393 253,38 zł (umowę zawarto 10 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 393 253,38 zł do 888 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail