ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dowóz dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Nowe Miasto do szkoły i przedszkola w roku szkolnym 2025/2026

Zamawiający Miasto i Gmina Nowe Miasto (Nowe Miasto, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dowóz dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Nowe Miasto do szkoły i przedszkola w…”. Termin składania ofert minął 18 lipca 2025, 14:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto i Gmina Nowe MiastoNowe Miasto, Mazowieckie (powiat Płoński →)opublikowano 10 lipca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
18 lipca 2025, 14:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas podstawienia autobusu zastępczego20%Termin płatności faktury20%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, czas podstawienia autobusu zastępczego 20%, termin płatności faktury 20%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dowóz dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Nowe Miasto do szkoły i przedszkola w roku szkolnym 2025/2026.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail