ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Usługa dowozu dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Wicko do placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026 realizowaną w oparciu o wykupione przez Zamawiającego imienne bilety miesięczne”

Zamawiający Gmina Wicko (Wicko, Pomorskie) prowadził postępowanie „Usługa dowozu dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Wicko do placówek oświatowych w…”. Termin składania ofert minął 16 lipca 2025, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WickoWicko, Pomorskieopublikowano 9 lipca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
16 lipca 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas postawienia pojazdu zastępczego w czasie awarii40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    09 lipca 2025

    Termin ofert: 16 lipca 2025 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Czas postawienia pojazdu zastępczego w czasie awarii 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługa dowozu dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Wicko do placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026 realizowaną w oparciu o wykupione przez Zamawiającego imienne….

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail