Przygotowanie i dostarczanie ciepłych posiłków dla dzieci i młodzieży szkolnej w ramach prowadzonego dożywiania uczniów szkół Gminy Kęsowo w roku szkolnym 2024/2025
Zamawiający Gmina Kęsowo (Kęsowo, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przygotowanie i dostarczanie ciepłych posiłków dla dzieci i młodzieży szkolnej w ramach…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=281, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Hotelarstwo i restauracje (CPV 55)
- woj. Kujawsko-Pomorskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Kęsowo |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 092351127 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Główna 11 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kęsowo |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 89-506 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL618 - Świecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 523344091 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | kesowo@kesowo.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.kesowo.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b09d607b-f1e7-458e-a38f-3647fee1469e |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00311936 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-07-07 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00436507 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przygotowanie i dostarczanie ciepłych posiłków dla dzieci i młodzieży szkolnej w ramach prowadzonego dożywiania uczniów szkół Gminy Kęsowo w roku szkolnym 2024/2025 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | usługa cateringowa polegająca na dostarczeniu obiadów do Szkoły Podstawowej w Kęsowie |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | usługa cateringowa polegająca na dostarczeniu obiadów do Szkoły Podstawowej w Żalnie |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-08-21 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2024-09-03 do 2025-06-26 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | RESTAURACJA "STOKROTKA" USŁUGI GASTRONOMICZNO-HOTELOWE MARZENNA ORŁOWSKA-SAPIECHA |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5551390258 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Silno |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 170280,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00475393/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-06-26 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 170280,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →