Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowogródku Pomorskim

Zamawiający Gmina Nowogródek Pomorski (Nowogródek Pomorski, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowogródku Pomorskim”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Nowogródek PomorskiNowogródek Pomorski, Zachodniopomorskieopublikowano 3 lipca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 244 166 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Nowogródek Pomorski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966958

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

A. Mickiewicza 15

1.4.2.)Miejscowość

Nowogródek Pomorski

1.4.3.)Kod pocztowy

74-304

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@nowogrodekpomorski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nowogrodekpomorski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5f8dc4bb-5375-4458-8b44-b3597d7936bb

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00306928

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-07-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00129804

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zakup realizowany jest zgodnie z umową o dofinansowanie nr FEPZ.02.15-IŻ.00-0025/24 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, priorytet 2: Fundusze Europejskie na rzecz zielonego Pomorza Zachodniego, Działanie 2.15: Wzmocnienie służb ratownictwa.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej
w Nowogródku Pomorskim

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowogródku Pomorskim. Szczegółowy opis (przedmiotu zamówienia) zamieszczono w załączniku nr 1 do swz. Dostarczone wyposażenie musi być fabrycznie nowe, nieeksploatowane. Rok produkcji nie starsze niż 2024 r.

3.9.)Główny kod CPV

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

3.10.)Dodatkowy kod CPV

35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca

18830000-6 - Obuwie ochronne

18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-04-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zoneo Oleksiewicz Sp. Komandytowo-Akcyjna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7752667756

4.3.3.)Ulica

Noskowskiego 1

4.3.4.)Miejscowość

Kutno

4.3.5.)Kod pocztowy

99-300

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

134900,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00165516/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-05-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

134900,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

35110000-8Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
244 166 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
147 204 zł458 790 zł
Rozstęp międzykwartylowy
311 586 zł
Źródło próbki
CPV 35110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
147 204 zł
Mediana
244 166 zł
Górny kwartyl
458 790 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nowogródek Pomorski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowogródek Pomorski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35110000-8 (Sprzęt gaśniczy. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.