Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
134 900 zł
Umowa zawarta
26 marca 2025
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowogródku Pomorskim

Zamawiający Gmina Nowogródek Pomorski (Nowogródek Pomorski, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowogródku Pomorskim”, wybierając ofertę wykonawcy Zoneo Oleksiewicz Sp. Komandytowo-Akcyjna. Wartość umowy: 134 900 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Nowogródek PomorskiNowogródek Pomorski, Zachodniopomorskieopublikowano 27 marca 2025
Wartość umowy
134 900 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zoneo Oleksiewicz Sp. Komandytowo-Akcyjna (Kutno), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 134 900,00 zł (umowę zawarto 26 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail