ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup biletów miesięcznych dla uczniów Gminy Liniewo

Zamawiający Gmina Liniewo (Liniewo, Pomorskie) prowadził postępowanie „Zakup biletów miesięcznych dla uczniów Gminy Liniewo”. Termin składania ofert minął 11 lipca 2025, 10:00. Planowany budżet: 150 000 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina LiniewoLiniewo, Pomorskieopublikowano 2 lipca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
150 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
11 lipca 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Trmin płatności faktury20%Czas reakcji20%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Trmin płatności faktury 20%, Czas reakcji 20%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup biletów miesięcznych dla uczniów Gminy Liniewo.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 150 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail