Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
203 060 zł
Umowa zawarta
1 lipca 2025
Okres realizacji
od 1 września 2025 do 31 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa w systemie ciągłym oleju opałowego

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa w systemie ciągłym oleju opałowego”, wybierając ofertę wykonawcy Eurosped Paliwa Sp. z o.o. Wartość umowy: 203 060 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 2 lipca 2025
Wartość umowy
203 060 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Eurosped Paliwa Sp. z o.o. (Bytom), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 203 060,00 zł (umowę zawarto 1 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail