Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa i montaż wyposażenia w związku z utworzeniem 16. nowych miejsc opieki w ramach programu “MALUCH+” 2022-2029 w Żłobku “Tuptusie”.

Zamawiający Gmina Skomlin (Skomlin, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa i montaż wyposażenia w związku z utworzeniem 16. nowych miejsc opieki w ramach…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SkomlinSkomlin, Łódzkie (powiat Wieluński →)opublikowano 2 lipca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 260 480 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SKOMLIN

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730934737

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Trojanowskiego 1

1.4.2.)Miejscowość

Skomlin

1.4.3.)Kod pocztowy

98-346

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.7.)Numer telefonu

43 886 44 77

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@skomlin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.skomlin.akcessnet.net

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00303662

2.2.)Data ogłoszenia

2025-07-02

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00274121

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-07-02 10:00 Po zmianie: 2025-07-04 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-07-02 11:00 Po zmianie: 2025-07-04 11:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-07-31 Po zmianie: 2025-08-02

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39290000-1Wyposażenie różne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
260 480 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
170 393 zł624 678 zł
Rozstęp międzykwartylowy
454 285 zł
Źródło próbki
CPV 39290000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
170 393 zł
Mediana
260 480 zł
Górny kwartyl
624 678 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Skomlin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skomlin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39290000-1 (Wyposażenie różne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.