ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa budynku żłobka w Mławie

Zamawiający Miasto Mława (Mława, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Budowa budynku żłobka w Mławie”. Termin składania ofert minął 17 lipca 2025, 10:00. Wadium: 150 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto MławaMława, Mazowieckie (powiat Mławski →)opublikowano 30 czerwca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
150 000 zł
Termin składania ofert
17 lipca 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Wydłużenie 36-miesięcznego terminu gwarancji i rękojmi (roboty budowlane i wbudowane mater40%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Wydłużenie 36-miesięcznego terminu gwarancji i rękojmi (roboty budowlane i wbudowane materiały) 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa budynku żłobka w Mławie.

  • 3

    RyzykoWadium: 150 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail