Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 823 000 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2025
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
16 ofertceny: 1 823 000 zł – 3 124 319 złodrzucone: 9wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa żłobka gminnego w Witkowie w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029

Zamawiający Gmina i Miasto Witkowo (Witkowo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa żłobka gminnego w Witkowie w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi…”, wybierając ofertę wykonawcy PHU Adam Matuszewski. Wartość umowy: 1 823 000 zł. Złożono 16 ofert.

Zamawiający: Gmina i Miasto WitkowoWitkowo, Wielkopolskie (powiat Gnieźnieński →)opublikowano 30 czerwca 2025
Wartość umowy
1 823 000 zł
Liczba ofert
16 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU Adam Matuszewski (Strzałkowo).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 823 000,00 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 16 ofert; ceny wahały się od 1 823 000,00 zł do 3 124 318,63 zł. Odrzucono 9 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail