Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Świadczenie usług w zakresie odwozu i dowozu dzieci do szkół na terenie Gminy Kawęczyn w roku szkolnym 2024/2025

Zamawiający Gmina Kawęczyn (Kawęczyn, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług w zakresie odwozu i dowozu dzieci do szkół na terenie Gminy Kawęczyn w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KawęczynKawęczyn, Wielkopolskieopublikowano 30 czerwca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA KAWĘCZYN

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311019480

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kawęczyn 48

1.4.2.)Miejscowość

Kawęczyn

1.4.3.)Kod pocztowy

62-704

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.4.7.)Numer telefonu

632885934

1.4.8.)Numer faksu

632885940

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ugkaweczyn@kaweczyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kaweczyn.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e8965d6b-dd87-4b80-a72c-c6db0a221a67

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00298609

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-06-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00424673

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Świadczenie usług w zakresie odwozu i dowozu dzieci do
szkół na terenie Gminy Kawęczyn w roku szkolnym 2024/2025

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie dowozu i odwozu uczniów do i z placówek oświatowych z terenu Gminy Kawęczyn w formie zakupu
imiennych biletów miesięcznych w okresie od 2 września 2024 r. do 27
czerwca 2025 r., z wyłączeniem przerwy świątecznej oraz innych dni wolnych od zajęć, z uwzględnieniem uprawnień do ulgowych przejazdów określonych w odrębnych przepisach wraz z zapewnieniem opieki dla uczniów.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Dowóz i odwóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. płk .pil. St. J. Skarżyńskiego w Skarżynie , Skarżyn 23, 62-704 Kawęczyn.
Będziechów – Skarżyn - 31 uczniów
Świdle - 2 uczniów
Madalin – Skarżyn - 3 uczniów
Marcjanów – Skarżyn - 1 uczeń

UWAGA: W Będziechowie uczniowie będą wsiadać na 5 przystankach w pozostałych miejscowościach na jednym przystanku. Łącznie: 37 uczniów

2) Dowóz i odwóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. JP II w Tokarach Pierwszych, Tokary Pierwsze 4, 62-704 Kawęczyn.
a) Chocim - Tokary Pierwsze - 19 uczniów
b) Głuchów - Tokary Pierwsze - 20 uczniów
c) Milejów - Tokary Pierwsze - 12 uczniów
d) Żdżary - Tokary Pierwsze - 20 uczniów
UWAGA: W Żdżarach i w Milejowie uczniowie będą wsiadać na czterech przystankach, w Głuchowie na trzech przystankach. Natomiast w Chocimiu uczniowie będą wsiadać na dwóch przystankach. Łącznie: 71 uczniów
3) Dowóz i odwóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. MSC w Kawęczynie, Kawęczyn 49 A, 62-704 Kawęczyn.
a) Wojciechów - Kawęczyn - 4 uczniów
b) Marianów - Kawęczyn - 2 uczniów
c) Tokary Pierwsze - Kawęczyn - 2 uczeń
UWAGA: W Wojciechowie i Marianowie uczniowie będą wsiadać na dwóch przystankach, a w pozostałych miejscowościach na jednym przystanku. Łącznie: 8 uczniów

4) Dowóz i odwóz uczniów do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Gminnego w Kowalach Pańskich, 62-704 Kawęczyn.

a) Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Kowalach Pańskich - Kolonii, Kowale Pańskie - Kolonia 34, 62-704 Kawęczyn
■ Młodzianów - Kowale Pańskie – 11 uczniów
■ Leśnictwo - Kowale Pańskie - 7 uczniów
b) Przedszkole Gminne ”Kasztanowe Ludki” w Kowalach Pańskich Kowale Pańskie 58, 62-704 Kawęczyn
■ Młodzianów - Kowale Pańskie - 3 uczniów
■ Leśnictwo - Kowale Pańskie - 2 uczniów
UWAGA: W Leśnictwie uczniowie będą wsiadać na dwóch przystankach, a w Młodzianowie na jednym przystanku. Będzie jeszcze jeden przystanek w Dziewiątce i w Siedliskach. Łącznie: 23 uczniów

4. Zamawiający przewiduje, że łączna liczba uczniów tj. 139 (co jest równe liczbie biletów miesięcznych) jest wielkością prognozowaną i w okresie realizacji zamówienia może ulec zmniejszeniu bądź zwiększeniu maksymalnie o 20%. Wykonawca otrzyma wynagrodzenie za ilość faktycznie sprzedanych biletów miesięcznych.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej jako OPZ) stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-09-02 do 2025-06-27

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

JOŃSKI TRAVEL PRZEWOZY TURYSTYCZNE KRAJOWE I ZAGRANICZNE MAGDALENA BAJZERT

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

300060659

4.3.3.)Ulica

Wrzosowa 2

4.3.4.)Miejscowość

Przykona

4.3.5.)Kod pocztowy

62-731

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

271022,22 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00457241/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-06-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

253088,19 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kawęczyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kawęczyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.