Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
244 624 zł
Umowa zawarta
5 czerwca 2025
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 244 624 zł – 486 035 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup Doposażenia dla Przedszkola Miejskiego nr 1 oraz Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 w Porębie - Gmina Poręba

Zamawiający Gmina Poręba (Poręba, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup Doposażenia dla Przedszkola Miejskiego nr 1 oraz Oddziału Przedszkolnego w Szkole…”, wybierając ofertę wykonawcy Altare Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 244 624 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina PorębaPoręba, Śląskie (powiat Zawierciański →)opublikowano 23 czerwca 2025
Wartość umowy
244 624 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Altare Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Kielce), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 244 623,93 zł (umowę zawarto 5 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 244 623,93 zł do 486 034,50 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail