Sukcesywne dostawy nici chirurgicznych
Zamawiający Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu (Kalisz, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Sukcesywne dostawy nici chirurgicznych”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 685 762 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2290, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
20 wpisów- Ogłoszenie
12 czerwca 2025
Termin ofert: 30 czerwca 2025 10:30Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
23 czerwca 2025
- Wynik: wybrano wykonawców
29 lipca 2025
3 oferty4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
22 września 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 300224440 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Poznańska 79 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kalisz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 62-800 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL416 - Kaliski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://szpital.kalisz.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00287573 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-06-23 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00276704 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2025-06-24 09:00 Po zmianie: 2025-06-30 10:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2025-06-24 09:30 Po zmianie: 2025-06-30 11:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2025-07-23 Po zmianie: 2025-07-29 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).