Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
618 408 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2025
Okres realizacji
do 30 września 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Łączna liczba obiektów sportowo-rekreacyjnych Wykonawcy (Kryterium K2)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz ich osób najbliższych

Zamawiający Urząd Lotnictwa Cywilnego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy BENEFIT SYSTEMS S.A. Wartość umowy: 618 408 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Urząd Lotnictwa CywilnegoWarszawa, Mazowieckieopublikowano 19 czerwca 2025
Wartość umowy
618 408 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BENEFIT SYSTEMS S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 618 408,00 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd Lotnictwa Cywilnego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015266812

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Marcina Flisa 2

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-247

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@ulc.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ulc.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia-ulc.ezamawiajacy.pl/pn/zamowienia-ulc/demand/204553/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Nadzór nad lotnictwem cywilnym

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz ich osób najbliższych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4f6dd774-f953-422b-a9d1-ea78290a2c74

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00286359

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00009929/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników Urzędu Lotnictwa Cywilnego, ich dzieci oraz osób towarzyszących

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00203986

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ULC-BDG-GZL-25-07/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zapewnieniu nielimitowanego dostępu do obiektów sportowo-rekreacyjnych i zajęć sportowo-rekreacyjnych dla pracowników Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz ich osób najbliższych w ramach abonamentu udostępnionego przez Wykonawcę.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w SWZ oraz w załącznikach do SWZ, a w szczególności w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (SOPZ), stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

92600000-7 - Usługi sportowe

92610000-0 - Usługi świadczone przez ośrodki sportowe

92330000-3 - Usługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

618408,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

618408,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

618408,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BENEFIT SYSTEMS S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8361676510

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

618408,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-09-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Wykonawca będzie świadczył usługę polegające na zapewnieniu nielimitowanego dostępu do obiektów sportowo-rekreacyjnych i zajęć sportowo-rekreacyjnych dla pracowników Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz ich osób najbliższych w ramach abonamentu udostępnionego przez Wykonawcę
1) do dnia 30 września 2027 roku lub
2) do wyczerpania środków przeznaczonych na jej realizację, o których mowa w § 4 ust. 1 Umowy lub
3) do braku środków na płatność za realizację jednego pełnego okresu rozliczeniowego Umowy
– w zależności od tego, które ze zdarzeń wystąpi jako pierwsze, z zastrzeżeniem ust. 2.
2. Zamawiający informuje, że rozpoczęcie realizacji przedmiotu Umowy prognozowane jest na dzień 01.07.2025 roku oraz zastrzega, iż realizacja Umowy nastąpi nie wcześniej niż po zakończeniu aktualnie obowiązującej umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

92000000-1Usługi rekreacyjne, kulturalne i sp…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
620 699 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
245 289 zł1 145 147 zł
Rozstęp międzykwartylowy
899 858 zł
Źródło próbki
CPV 92000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
245 289 zł
Mediana
620 699 zł
Górny kwartyl
1 145 147 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Lotnictwa Cywilnego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 618 408 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 92000000-1 (Usługi rekreacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BENEFIT SYSTEMS S.A. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.