ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Opracowanie i wdrożenie platformy edukacyjnej wraz z dostawą niezbędnej infrastruktury technicznej w ramach przedsięwzięcia pn. Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności (II)

Zamawiający Małopolski Zespół Jednostek Edukacyjnych (Nowy Sącz, Małopolskie) prowadził postępowanie „Opracowanie i wdrożenie platformy edukacyjnej wraz z dostawą niezbędnej infrastruktury…”. Termin składania ofert minął 2 lipca 2025, 13:30. Wadium: 20 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Małopolski Zespół Jednostek EdukacyjnychNowy Sącz, Małopolskieopublikowano 17 czerwca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 535 751 zł
Wadium
20 000 zł
Termin składania ofert
2 lipca 2025, 13:30
Zakończone
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji jakości na przedmiot zamówienia20%Dodatkowe (ponad wymagane jako minimalne) doświadczenie zawodowe osoby kierownika IT, wyzn20%

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Wydłużenie okresu gwarancji jakości na przedmiot zamówienia 20%, Dodatkowe (ponad wymagane jako minimalne) doświadczenie zawodowe osoby kierownika IT, wyzn 20%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Opracowanie i wdrożenie platformy edukacyjnej wraz z dostawą niezbędnej infrastruktury technicznej w ramach przedsięwzięcia pn. Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności (II).

  • 3

    RyzykoWadium: 20 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail