Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
158 670 zł
Umowa zawarta
17 czerwca 2025
Okres realizacji
50 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 158 670 zł – 207 898 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na roboty budowlane, prace montażowo- instalacyjne, a tak40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej nr 107093B na odcinku DP1640B – Krynica

Zamawiający Gmina Narewka (Narewka, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr 107093B na odcinku DP1640B – Krynica”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „MAKSBUD” Sp. z o.o. Wartość umowy: 158 670 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina NarewkaNarewka, Podlaskie (powiat Hajnowski →)opublikowano 17 czerwca 2025
Wartość umowy
158 670 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 maja 2025

    Termin ofert: 28 maja 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 czerwca 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „MAKSBUD” Sp. z o.o. (Bielsk Podlaski), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 158 670,00 zł (umowę zawarto 17 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 158 670,00 zł do 207 897,99 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 50 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Narewka

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050659562

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Białowieska 1

1.5.2.)Miejscowość

Narewka

1.5.3.)Kod pocztowy

17-220

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.narewka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1108387

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi gminnej nr 107093B na odcinku DP1640B – Krynica

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-52fc19ed-6b88-4081-9c7c-7d8b4ce73e53

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00282867

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00006509/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Przebudowa drogi gminnej nr 107093B na odcinku DP1640B – Krynica

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00227606

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IN.271.6.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą Przebudowa drogi gminnej nr 107093B na odcinku DP1640B – Krynica
2. Elementami składowymi przedmiotu zamówienia są także wszelkie roboty i usługi ,,towarzyszące” realizacji robót w szczególności: koszty obsługi geodezyjnej, dokumentacji geodezyjnej powykonawczej, wszelkie koszty związane z uruchomieniem, rozruchem całości inwestycji, koszty uzyskania niezbędnych badań, opinii i uzgodnień, ubezpieczenia budowy, wszelkich robót przygotowawczych, porządkowych, zabezpieczenia placu budowy, utrzymania zaplecza budowy, doprowadzenia terenu do stanu sprzed rozpoczęcia robót.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje zadania (odcinek drogi):
1) Od drogi powiatowej DP1640B do m. Krynica
4. Szczegółowy opis zamówienia określa:
1) Dokumentacja projektowa, która stanowi załącznik do SWZ, na którą składa się:
a) Projekt zagospodarowania terenu (PZT)
b) Specyfikacja techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWIORB/SST),
2) Przedmiary robót,
3) Projektowane istotne postanowienia umowy, które stanowią załącznik do SWZ
4) Wiążące są zapisy według następującej hierarchii dokumentów:
a) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWIORB) /szczegółowe specyfikacje techniczne (SST),
b) PZT
c) Przedmiar robót.
5. Zakres wymaganych robót został przedstawiony w przedmiarze robót.
6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w niniejszej SWZ oraz załącznikach do niniejszej SWZ.
7. Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w przedmiarach robót, STWIORB/SST oraz projektowanych postanowieniach umowy. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy wskazujący zakres planowanego przedsięwzięcia. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w STWIORB/SST oraz projektowanych postanowieniach umowy.
8. W przypadku rozbieżności wielkości i rodzaju robót pomiędzy dokumentami: dokumentacją, o której mowa w ust. 3 pkt. 1), STWIORB/SST, przedmiarami robót, Wykonawca przy realizacji umowy będzie kierował się w pierwszej kolejności dokumentacją, o której mowa w ust. 4 pkt. 1).
9. Zamawiający informuje, iż udostępniony przedmiar robót ma za zadanie jedynie ułatwić Wykonawcom skalkulowanie ceny ofertowej, w związku z czym nie będzie miał wpływu na przebieg procesu budowlanego oraz wysokość wynagrodzenia umownego określonego poprzez zryczałtowaną cenę ofertową. Zamawiający informuje, że Wykonawcy powinni skalkulować cenę ofertową w oparciu o wizję lokalną oraz dokumentację techniczną obejmującą specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót
10. Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane materiały wynosi min. 24 miesięcy od dnia podpisania przez Strony protokołu odbioru końcowego oraz stanowi kryterium oceny ofert. Zamawiający określa go na okres w przedziale od 24 miesięcy (termin minimalny) do 36 miesięcy (termin maksymalny).
11. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w Istotnych postanowieniach umowy stanowiących załącznik do SWZ.
12. W przypadku wykonywania przedmiotu umowy przy udziale podwykonawców Wykonawca odpowiada za działania podwykonawców wobec Zamawiającego jak za swoje własne.
13. Dokumentacja projektowa, o której mowa w ust. 3 spełnia wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników zgodnie z przepisami ustawy Prawo budowlane i przepisami wykonawczymi

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

158670,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

207897,99 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

158670,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „MAKSBUD” Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5430201086

7.3.3)Ulica

Mickiewicza

7.3.4)Miejscowość

Bielsk Podlaski

7.3.5)Kod pocztowy

17-100

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

158670,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

50 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
676 483 zł
Próbka: 99 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
358 004 zł1 381 768 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 023 764 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
358 004 zł
Mediana
676 483 zł
Górny kwartyl
1 381 768 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Narewka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Narewka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 158 670 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „MAKSBUD” Sp. z o.o. (Bielsk Podlaski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.